Wczesne wykrycie ciąży cz.II

22/08/07 15:04:49

Niezupełnie... tzn. już do tej pory to było takie "na luzie", bo nie możemy regularnie się starać, jak nie mieszkamy razem. W wakacje Brzydal wyjechał na praktyki na miesiąc, ja tam byłam jakiś czas, potem razem wyjechaliśmy znowu, a teraz Jego nie ma do soboty. Niby wrzesień już całkowicie dla nas :) ale potem po prostu będzie ciężko, oboje będziemy musieli pogodzić studia z pracą, jeszcze On to pół biedy, bo ma luz, ale ja będę miała w tym roku zapieprz [egzaminy tylko po 2 w każdej sesji, ale za to sporo innych zajęć], dodatkowo robota, przygotowania do ślubu i do wspólnego życia... po prostu nie widzę czasu na staranka :) Zresztą w ogólnym stresie i zabieganiu nie wierzę zbytnio, by się to mogło udać - i nie przejmuję się tym :) jeśli się nie uda, to na spokojnie zaczniemy po ślubie. Może tak zresztą będzie lepiej :)

Wczesne wykrycie ciąży cz.II

22/08/07 14:43:43

Cześć... wakacje, wyjeżdżało mi się, nie było mnie. Zresztą wiecie, że bywam tu nieregularnie, ale pozdrawiam i serdecznie GRATULUJĘ wszystkim zafasolkowanym no i tym, które już urodziły... Bardzo się razem z Wami cieszę :D Mnie czeka potworniasty rok teraz, aż się boję. Wszyscy z rodzin i znajomych [prawie] wiedzą już o ślubie, ale robota w naszych rękach. Studia, praca, a ja jeszcze będę bierzmowanie robić, no i nauki przedmałżeńskie trzeba... Jestem szczęśliwa bardzo, ale też wiem, że będzie masakra straszna... Natomiast mam ogromną nadzieję, że za jakiś rok będę tutaj pisać jako szczęśliwa zafasolkowana albo chociaż szczęśliwa-starająca-się ;) Pozdrawiam :)

~(^_^)~Anime&Manga Club-Mamusie obecne lub przyszłe..

28/06/07 15:19:01

Łoboszszsz... nawet tutaj mangowcy dotarli! :shock:

Wczesne wykrycie ciąży cz.II

28/06/07 11:32:56

Info od koleżanki z gimnazjum i liceum zabiło mnie, nie okazując litości. Sierpień - ślub, luty - dzidzia :) Pierwsza z naszej klasy, a 20stka jej stuknie dopiero za pół roku :) Kurczę, co się stało z naszą klasą... :shock: Ale gratulowałam jej serdecznie, a ona mi :) Tyle że w szoku jestem!

Wczesne wykrycie ciąży cz.II

27/06/07 21:11:13

MK! O jaaaa! Twój synuś urodził się w moje urodziny! jestem dokładnie 20 lat starsza od Twojego szkraba :lol: Powoli kończę sesję... zobaczymy, czy sukcesywnie :) Dziś dwa zaliczenia, w sobotę ostatnie. Najważniejsze, że Brzydal ma wakacje, bo ten jego brak czasu był bardzo męczący, wciąż tylko się uczył... Nareszcie koniec tego dobrego :twisted: