Jeśli wydaje Ci się, że jesteś w ciąży, napisz TUTAJ!

05/01/09 15:47:08

wróciłam z zapytaniem :D średnio cykle miałam ostatnio po 32 dni,później po 37 dni i teraz pytanie: Czy można zajść w ciąże w 40dc ? bo dopiero wtedy wydawało mi się że mam śluz płodny :roll: teraz mam 49dc chyba cykl bez owluki był a mogla sie az tak przesunac owulacja??

Grupa Wsparcia ;)

02/09/08 21:35:26

widzę,że nie przebije się z moim problemem w kółku wzajemnej adoracji :(

Grupa Wsparcia ;)

02/09/08 16:19:59

Witam dziewczynki:) po stuletniej nieobecności... ponieważ temat mnie nie dotyczy mam pytanko a nie będę zakładać nowego tematu...otóż... @ dostałam 24 sierpnia wszystko ładnie planowo,cykle średnio 31 dniowe Kochałam się w niedziele 31 sierpnia po @ bez zabezpieczeń jakichkolwiek... planowo dni płodne powinnam mieć około 10 września,a tu dziś niespodzianka... płodny śluz i to w mega wielkiej ilośći!! Są szanse,że coś mogliśmy zmajstrować w niedziele? Wiem,że czasami owulacja sie przesuwa,zwłaszcza,ze ostatnio zmieniłam trochę klimat.

miesiaczka a ciaza

31/07/08 12:08:55

Jak tak już dyskutujecie to i ja się dopiszę :) my kiedyś spróbowaliśmy poszaleć przy końcówce @,ale jakoś niespecjalnie miło było :( mój ukochany się zraził strasznie :roll: ja zresztą też Jakoś nie komfortowo się wtedy czułam :wink: teraz jak mam @ to mówi,że jestem popsuta albo chora :roll: :roll: :roll: Dziwadło :roll: :roll: :roll: No ale co poradzić :wink: Myślę,że można sie powstrzymać te 5-6 dni bez sexu :) Mi wystarczy ze mnie poprzytula w nocy przez te dni :D Ale przecież każdy lubi coś innego :) Jak komuś nie przeszkadza to śmiało :D

Grupa Wsparcia ;)

10/05/08 15:37:57

witajcie dziewczyny widzę,że tutaj wszystko po staremu?czy coś przeoczyłam? Nie zaglądałam dawno,bo to już,nie mój dział :cry: Nastąpił już koniec mojego związku,pozabieraliśmy swoje manatki od siebie i koniec... :cry: Ja niestety nie mogę się podnieść z depresji :cry: a książę ... ehh znalazł pocieszenie... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: