Ciężaróweczki z Jarosławia ujawniać się!!!!!!!!!!!

18/12/08 23:05:11

Heloł :D Ja już w Jarosławiu od poniedziałku :D :D :D mój mąż jutro przyjeżdza chyba ostatni raz tak osobno lecimy bo teraz jak dziecko jest starsze to jest dopiero wyprawa :shock: a ja do krakowa leciałam :? Kasiu gratuluje synka :D dopiero co pisałaś ze jetseś w ciąży a już prawie końcówka :shock: jak to leci :!: madziorka może znowu sie przypadkiem gdzieś spotkamy hehe :wink: Wesołych Świąt laseczki no i udanego hucznego sylwestra :!:

Ciężaróweczki z Jarosławia ujawniać się!!!!!!!!!!!

10/12/08 22:43:34

hej! powiem Ci że właśnie nie bardzo to znieczulenie chyba działało :? bolało ale ja myślałam że to tak zawsze troche boli :roll: a wychodzi na to że to on tak chyba niebardzo to znieczulenie robi :shock: nie wiem co mam o tym myśleć :roll:

alergolog w Rzeszowie

08/12/08 15:13:14

podpisuje sie pod tym pytaniem może ktoś nam pomoże :lol:

Ciężaróweczki z Jarosławia ujawniać się!!!!!!!!!!!

08/12/08 14:49:40

Hej Magdzak19! mnie też prowadził dr. Bilelówka byłam bardzo zadowolona z niego jeżeli chodzi o poród to też mi nie obiecywał że będzie ale mówił że nie mam się o co martwić że bedzie wszystko ok . ja akurat byłam w szpitalu jeszcze przed porodem i powiem Ci że pacjętki bielówki i rudnickiego to chyba najlepiej tam mają takie odniosłam wrażenie byłam zadowolona położne latały koło mnie co chwile :lol: czasem to było nawet denerwujące :roll: a co do porodu to ja trfiłam na porodówke o 7 50 akurat wszyscy lekarze byli bo był obchód :lol: i oczywiście bielówka się mną zajął jak należy tnz on porodu nie odbierał tylko położna bo pól godz i było po wszystkim o on się tylko przyglądał i mówił że wiedział ze to szybko pójdzie ale nie myślał że aż tak :lol: no i później mnie szył. Po porodzie zaglądał do mnie czy wszystko ok :wink: a położne to zależy chyba jak trafisz ja trafiłam naprawde super byłam zadowolona zwłaszcza z tej z porodu i później z jednej która wszystko na temat karmienia mi powiedziała naprawde dużo mi pomogła życze powodzenia i szybiej acji porodowej hehe jakbyś miała jeszcze jaieś pytania daj znać a tak wogóle ile jeszcze masz do porodu?

Menu ROCZNIAKA !!!

03/12/08 22:20:54

chciałam zakomunikować że moje dziecko nie jada już w nocy :D co prawda budzi sie około 3 wypije troszke herbatki i luz :lol: dzieki laski za rady :lol: