Miłośniczki psów

30/12/09 14:20:50

Ja jeszcze nie znałam psa, który by nie lubił śniegu :wink: , ale nie wątpię,że takie też bywają :lol: Nasza też szaleje, pożera, lata za śnieżkami, nurkuje w śniegu :wink: , nawet bałwana chciała zjeść :lol:

Miłośniczki psów

30/12/09 14:14:04

:D

Miłośniczki psów

30/12/09 13:38:05

To prawda, ale to działa trochę inaczej :wink: chodzi o to,że kiedy przytulasz lub głaskasz psa, w momencie kiedy się boi od odbiera to na zasadzie pochwały "to dobrze, dobry piesek, dobrze,że się boisz" :wink: - dlatego nie wolno tego robić!! Ale są i psy, które niestety schodzą na zawał - dosłownie - w czasie sylwestra :( i niestety to nie skutkuje, a lepiej zapobiegać, bo różnie bywa...

Miłośniczki psów

30/12/09 13:08:46

:shock: ja nigdy i też bym się nie odważyła!! ej bez jaj... dziwne,że tak mało jest sposobów... najczęściej przepisywany jest selidan.... ale słyszałam tylko złe opinie :? , lek ogłupia, a później powoduje jeszcze większy lęk :roll: słyszałam o szyszce chmielu :wink: ale nie wiem czy można dostać takową w aptece. Niektórzy podają persen, ale nie wiem czy to dobry pomysł podawać leki ludzkie bez uzgodnienia z weterynarzem :roll:

Miłośniczki psów

29/12/09 09:01:56

Najlepiej skontaktować się z weterynarzem! on będzie wiedział ile i jaki środek podać .<dobrze by było aby weterynarz był zaufany lub z polecenia> Każdy pies i każda rasa jest inna. U nas np. bardzo trzeba uważać z takimi lekami, na szczęście póki co Joshi nie ma reakcji na strzały :wink: <odpukać> nawet w okresie wigilijnym ktoś strzelił petardą niedaleko i nie zareagowała, ale to może przyjść z wiekiem!