czy jest jakaś mama mieszkająca w Irlandii lub Wielkiej Bryt

12/01/07 16:30:23

;) nie tylko u Ciebie brzydka pogoda... ja chciałam się wybrać dziś na spacerek i jakieś zakupki no ale przy takiej pogodzie się nie da... Jutro musi być lepiej ;)

czy jest jakaś mama mieszkająca w Irlandii lub Wielkiej Bryt

11/01/07 12:47:12

Ja po pierwszej wizycie też się miło przekonałam co do mojego lakarza, to że usg jest tutaj bardzo rzadko robione też mi się podoba, no bo oczywiście jak każda przyszła mama mam nadzieję że żadnych komplikacji nie będzie... i nawet chciałabym tutaj urodzic dzidzie, ale to jest moja pierwsza ciąża i chciałabym mieć jakąś pomoc po urodzeniu dziecka... mój chłopak pracuje cały dzień, więc ja cały dzień byłabym sama w domu, a w Polsce będę miała swoja mame i młodszą siostre ;) nawet jeśli okarze się że będę potrafiła sobie ze wszystkim poradzić to będzie to na poczatku dla mnie ogromne wsparcie duchowe, będę wiedziała że w razie jakiegoś problemu mam blisko osoby które moga mi pomóc... i że po prostu w każdej sytuacji będę potrafiła się dogadać tam z ludźmi ;) pewnie że wolałabym być tytaj z Moim "Mężusiem" ale gdybyśmy chciali zostać tutaj czekałoby nas bardzo wiele zmian, po pierwsze mieszkanie bo teraz mieszkamy z siostra mojego Marcina i jej mężem a wiadomo że z dzieckiem na głowie im siedzieć nie będziemy, no i chciałabym żeby przyjechała np moja mama do Nas... w takiej sytuacji to by Nam się nie udalo raczej żadnych pieniążków odłożyć, a my chcemy jak najszybciej pojechać do Polski i tam kupić sobie domek i żyć na swoim... więc najprawdopodobniej urodzę dzidzie w Polsce i tam z nią zostane a Marcin będzie tutaj zarabiał na nasz domek przez rok... taki mamy na razie plan... wiem że to będzie trudne, ale ja tutaj nie chcę mieszkać, i to nawet nie dlatego że coś mi się nie podoba w Irlandii, tylko jakoś po prostu jakby nie było wole Polske... tam mamy wszystkich przyjaciół całą rodzinke... ... ale się rozpisałam ... ;)

czy jest jakaś mama mieszkająca w Irlandii lub Wielkiej Bryt

10/01/07 22:04:05

ja też się dziś tak denerwowałam ;) trzymam kciuki żebyś trafiła na miłego lekarza :) daj jutro znać jak ci poszlo :) *** [url=http://pregnancy.baby-gaga.com/:3pye3w2w] [/url:3pye3w2w]

czy jest jakaś mama mieszkająca w Irlandii lub Wielkiej Bryt

10/01/07 20:08:24

witam ponownie :) i już po wizycie i po pierwszym strachu... lekarz okazał się być bardzo miły, a do rejestracji wystrczył mi dowód osobisty i adres zamieszkania tutaj w Irlandii... za wizyte zapłaciłam 40 euro ponieważ nie mam karty medycznej, ale reszta wizyt już jest bezplatna, więc jest oki... warto było zapłacić żeby w końcu od lekarza usłyszeć że jest się w ciąży ;) to mnie upewnilo i uspokoiło zwłaszcza że wszystko jak na razie jest oki ;) jeśli chodzi o dogadanie się to nie jest źle ;) wprawdzie nie wszystko rozumiałam, ale lekarz był bardzo uprzejmu i staral mi się wszystko powiedzieć tak żebym zrozumiała :) no i zrozumiałam :) ale teraz mam motywację żeby sobie szlifować swoj angielski ;) więc teraz moge uspokoić wszystkie wystraszone przyszłe mamy które wybierają się na wizyte ;) jesli trafi się na miłego i uprzejmego lekarz naprawde wszystko będzie dobrze :)

czy jest jakaś mama mieszkająca w Irlandii lub Wielkiej Bryt

10/01/07 15:18:42

też tak myślałam z tego co tutaj wyczytałam :( a ja już bym chciała wszystko wiedzieć ;) no ale bede musiała się uzbroić w cierpliwośc ;) a teraz mam nadzieje że uda mi się bez problemów zarejestrować i nie będę musiała wyrabiać sobie żadnej karty medycznej ani nic takiego i nie bede musiał płacić za wizyte...