Powrót do pracy....

11/01/08 19:53:00

Ja poszłam do przcy jak tylko skończył mi się macierzyński i wybrałam tyle ile mi się należało urlopu. Nie chcę Was dziewczyny straszyc ale jest to straszne. Małego oddałam w dobre ręce mojeje mamy. Muszę zaznaczyc że nigdy go nie zostawiłam z nią przed pójściem do pracy nawet na chwilę. Konradek przyjąl babcie pozytywnie, wiadomo babcia stanie na głowie a dziecko bęzie szczęśliwe. Ja bardzo przeżywałam rozstanie, płakałam po kątach w pracy. Konradek przestał mi przesypiac noce, budzi się po dziesięc razy w nocy, śpi bardzo czujnie, ciagle pagnie mojej czułości. Ja oczywiście staje na głowie. Teraz moja niunia ma już siedem i pół miesiąca nic nie ma poprawy, a ja mam takie same wyrzuty sumienia jak miałam.

A propo ząbków

12/12/07 19:53:18

No własnie tezmi sietak wydaje, że ten syrop jest całkowicie nie potrzebny. Dostałam też do wykupienia witamine c, ale ta to raczej nie zaszkodzi bo czytałam, że jest potrzebna kiedy rosną ząbki. Dziękuje za odpowiedź.

A propo ząbków

12/12/07 18:54:14

Mam pytanie do pani doktor. Ostatnio byłam u lekarz bo mój mały miał stan podgorączkowy. Lekarka stwierdziła, że to idą cztery zabki naraz - dwie górne jedynki i dwie dolne dwójki ( dwie dolne jedynki już ma). dostałam syrop na recepte o nazwie Eurespal. Moje pytanie brzmi : czy on jest na ząbki, czy jakoś pomoże mojemu szkrabkowi? w ulotce jest napisane że jest na ostre zapalenie dróg oddechowych, na zapalenie ucha i stany skurczowe oskrzeli. Bardzo proszę o odpowiedź i z góry dziękuję.

praca w weekendy w 8h systemie

23/11/07 15:52:20

Bardzo dziękuje za odpowiedź.

praca w weekendy w 8h systemie

22/11/07 15:55:53

Mam pytanie , dla mnie bardzo ważne. Wyjasnię moja sytuację. Wróciłam do pracy po macierzyńskim. Okazało się że zakład przeszedł na system pracy z ośmiogodzinnego na dwunastogodzinny. Napisałam podanie o przeniesienie mnie na system ośmiogodzinny. Podanie zostało przyjete pozytywnie. Moje pytanie dotyczy czy w takim razie mogę pracowac w weekendy i święta, dodam, że dziewczyny w moim zawodzie tak pracują. Dziecko ma sześc miesięcy i karmię piersią. Bardzo prodzę o odpowiedz i ewentualne poparcie tego przepisami. Z góry dziękuję.