2006 - Listopadowe mamusie i ich dzidziusie

29/12/07 23:57:50

Witam. Doczytałam zaległości :D Wszystkim chorowitkom dużo zdrówka. Miałam straszny młyn i nie miałam nawet kiedy zajrzeć nie mówiąc o złożeniu życzeń światecznych. Ostatnio jak byłam na forum to pisałam że zapalenie nerwu mnie bierze. Męczyłam się przez 5 dni w tym przez 2 ostatnie wyłam z bólu -dosłownie i w przenośni. Ból był nie samowity i na koniec okazało się że to od zęba. A okazało się tylko dlatego ze spuchłam jak chomik. Gdyby nie opuchlizna pewnie przekręciłabym się na tamten świat bo brałam już przeciwbólowo po 2 ketonale100 na raz a działąły tylko przez godzinę. Ale niestety doszło do dosyć silnego zatrucia organizmu od ketonalu. Paznokcie mam bielutkie -dosłownie białe jak śnieg. Włosy mi lecą strasznie. Ktoś się zdziwi jak można nie wiedzieć że to ból zeba, ale można. Tym bardziej że mnie często łapie zapalenie nerwu właśnie na szczęce a i objawy były te same. Mało tego w świeta zaczęłam chorować i następne leki - antybiotyki. Ale nie bardzo pomagają. Duszę sie jak stary gruźlik. A teraz na dodatek znowu ten sam ząb i znowu wyglądam jak chomik. Rwie niesamowicie. Chyba pójdę go wyrwać bo dłużej tak nie wyrobię. No i Zuńka znowu ma katar alergiczny. Zaczynam podejrzewać że to ma coś wspólnego z roztoczami, bo jak wychodzi z domu to po katarze śladu nie ma. Mam wszędzie wykładziny dywanowe - po nowym roku wymieniam na panele. Usunęłam już znaczną ilość rzeczy sprzyjających roztoczom. No i pewnie znowu do lekarza. W pracy sjagon - wymiana programów komputerowych i na dodatek nowe nie chcą przyjąć informacji z bazy danych ze starych. Wszystko wklepuję ręcznie. Nawet nie mogę sobie pochorować w domu. Do du.. z tym wszystkim. Z m kłucimy się non stop - już chyba wolę jak wyjeżdża na cały tydz. do pracy. Pożaliłam się. Trochę mi ulżyło. Na koniec bo pewnie nie będę mogła już zajrzeć składam wszystkim WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU, ABY BYŁ LEPSZY NIŻ STARY

2006 - Listopadowe mamusie i ich dzidziusie

19/12/07 22:24:31

Witam. Brak czasu - totalny brak :? Do tabelki: 1 i 2 ząb 8 m-cy waga na rok - 9700 pierwszy samodzielny krok - 9,5 m-ca sama chodzę - 10 m-cy biegam - 11 m-cy I co tam jeszcze było? jak sojrzę w tabelkę to dopiszę. Przez ten czas co mnie nie było Zuzi wyszły jeszcze 3 ząbole. Teraz ma 11. Brakuje już tylko 1 czwórki no i trójek. Oj jak ja bym chciała żeby mi się trochę ponudziło :wink:

Mamy "atopików"

15/12/07 21:37:33

Wiam. Identyczne jak u mojej Zuńki i w tych samych miejscach. To faktycznie z wyglądu i w dotyku przypomina liszaja. U nas obtawiają alergię pokarmową. Ostatnio mała próbowała czekolady i znowu pojawiły się a'la liszaje że tak sie wyraże. I juz wiem że kakao i czekolada odpada.

2006 - Listopadowe mamusie i ich dzidziusie

09/12/07 20:09:07

Witam, trochę mnie nie było ale czasu brak. Zdjęcia - super :D A u nas też nie za wesoło tzn. u Zuńki. Antybiotyk dzisiaj skończyła brać ale poprawa marna. Katar ma juz 2 tyg. i to taki wodnisty - zaczynam podejrzewać że to katar od alergii :( a i przy oddychaniu jej tak furkocze jak staremu palaczowi :( Co prawda skórę na pleckach i brzuszku ma już ładną, została tylko szorstka zaczerwieniona na policzkach, no ale bierze ketotifen na alergię. Tylko co z tego jak nadal nie wiem na co jest uczulona i nie mogę odstawić alergenu a wiadomo lepiej zapobiegać niż leczyc. Jutro jadę na kontrol - zobaczę co powie :? A żeby było zabawniej to mnie znowu złapało zapalenie nerwu trójdzielnego i jadę na ketonalu od wczoraj. Normalnie porażka :cry: Ale i jest jedno fajne zdarzenie - żeby tylko nie narzekać :wink: Dostałam od m na mikołaja aparat :D I jak tylko czas pozwoli będę wklejać foty :D A teraz idę spać zanim znowu bedę musiała następnego przeciwbólowca wziać. Jestem wykończona :?

2006 - Listopadowe mamusie i ich dzidziusie

04/12/07 13:58:39

Alexa moja szefowa też Barbara :lol: Ale ja dopiero idę na 16. Wiec będzie juz luzik :D Napewno będzie po życzeniach, okazyjnych drinkach - w końcu restauracje ma :D to i alkohol na miejscu :D