BRZUCHATKI Z ŁODZI !!!

25/03/07 18:40:34

Witajcie. Dawno do was nie zaglądałam ale niestety od jakiegoś czasu nie mam w domciu internetu.Teraz też tylko gościnnie korzystam z neta.Mam do was pytanko czy któraś z was chodzi może na wizyty do doktor Kuzmeckiej-Matuszewskiej z Madurowicza.Jeśli tak to dajcie znać czy jest dobrym lekarzem, jakie ma podejście do swoich pacejntek.Jednym słowem czekam na wasze opinie.Wyznaczyłam sobie wizytę właśnie do tej doktorowej dlatego chciałabym coś wiedzieć. Pozdrowionka

wynik USG-14 tydzień.

22/02/07 19:03:53

Witajcie. Serdeczne dzięki za pomoc.Dzięki niej jestem spokojniejsza. :) Pozdrowionka

wynik USG-14 tydzień.

21/02/07 16:39:56

Witajcie.Byłam dzisiaj na pierwszymy usg ale nie do końca rozumiem jego opis, zastosowane stróty i nie wiem jakie są normy w 14 tygodniu.Niby lekarz mówi że wszystko w porządku ale ja i tak chciałabym wiedzieć o co chodzi w tym opisie.Mama nadzieję, że któraś z was będzie mogła mi pomóc. Oto opis mojego USG: W jamie macicy pojedyńczy żywy płód w poł. zmiennym.BPD- 27mm-14.6Hbd, ACć 89mm-15 Hbd,Fl 15 mm- 14.3 Hbd.Zarys główki, brzuszka, kręgosłupa i kończyn prawidłowy.FHR ok 150/ min miarowe.Żołądek wypełniony.NT- słabo widoczny gr ok 2 mm.Trofolast na ścianie tylnej jednorodny.Prawidłowa ilość wód płodowych.W rzucie przydatków beż zmian patologicznych. Pozdrowionka dla wszystkich przyszłych mama.Z góry dziękuję za pomoc.

BRZUCHATKI Z ŁODZI !!!

08/02/07 14:23:52

Witajcie. Dawno do was nie zglądałam ale to dla tego, że niestety nie mam neta w domu.Nadrobiłam jednak już wszystkie zaległości i widzę że nasze grono troszkę się powiększyło. Gratulacje dla wszystkich brzuchatek które doczekały się już sowoich skarbów. :!: :!: :!: :P :P :P U mnie nic nowu nowego we wtorek będę już w Polsce i jak tylko będę miała znowu internet to napewno się odezwę. Trzymajcie się ciepło. Ps.Ciekawe jak u was pogoda bo w Londynie biało.

BRZUCHATKI Z ŁODZI !!!

12/01/07 22:30:45

Dawno do was nie zaglądałam ale to dopiero drugi dzień po tym jak wstałam z łózka i czuję się już dużo lepiej.Strasznie się cieszę, że w końcu udało mi się pokonać to wstrętne przeziębienie.Mama nadziej że teraz będzie już tylko lepiej. :) Zresztą 13 lutego wracam już do domku (jak wspominałam wcześniej obecnie przebywam w Londynie ) i w końcu będę mogła poddać się fachowej opiece bo tu jest bardzo ciężko jeśli chodzi o te kwestie.Mam nadzieje, że dowiem się że z moją dzidzią wszytko ok bo do tychczas nie miałam odpowiedniej opieki.Mam nadziej, że teraz będę już mogła zagdądać do was częściej. Ps. Ruda_3Ttrochę spóźnione ale płynące prosto z serducha gratulacje :) Urocza dzidzia. Mam jeszcz do was pytanie czy któraś z was jest może z Widzewa a dokładniej Olechowa :)