A może nasze MORZE się odezwie??KOSZALINIANKI piszcie!!!!!!!

27/02/09 11:23:44

Witam. Dodajcie swoją opinię to może ktoś w końcu w Koszalinie zauważy potrzeby młodych mam:) Pozdrawiam. http://www.gk24.pl/apps/pbcs.dll/articl ... /410055022

A może nasze MORZE się odezwie??KOSZALINIANKI piszcie!!!!!!!

01/11/08 14:56:36

Witam, dziewczyny może wiecie czy w Koszalinie da radę zapisac jeszcze dziecko do przedszkola publicznego. Czy należy czekać do września następnego roku. Boję się, że dziecko mi zdziczeje w domku do tej pory.;)

DZIECI ROCZNIK 2005!!!!

20/10/08 22:15:26

Dzięki Monika. Wybieram meble dla Igi. Taki fajny zestawik przegapiłam!!!!!!!! Już tylko przez net szukam bo na przejażdżki szkoda nerwów. Jeszcze jest promocja na szfaę+komodę 1984zł. Ja wiem czy to taka promocja..? I te ułozenia polek w srodku,..jakos nie bardzo:/Uparłam się na białe mebelki dla Igi. Załamka:/ dobranoc

DZIECI ROCZNIK 2005!!!!

20/10/08 15:39:32

Toście mi pomogły:) Bo nie wiem czy zamawiać łóżko odrazu z materacem czy bez heh. Te z materacem pewnie mają sam materac tandetny. Gdzieś mi się obiło, że te lateksowe są zdrowe ale nie wiem czy tylko tak mi dzwoni czy to rzeczywiście prawda. Zamwaim przez net więc twardości nie sprawdzę. Co u nas? może się w końcu wprowadzimy do tego mieszkania bo już 2 miesiące poza. Kuchnia przyjdzie w następny poniedziałek także się ciesze. Szukam Idze łóżka i możemy się wprowadzac:) My już mamy łóżko heh.Łazienka praktycznie wykończona.: D A poza tym rok akademicki się zaczał :( W tym roku praca licencjacka do napisana , jeszcz et jeb... praktyki trzeba zacząć. Nawet szkoły nie wybrałam jeszcze A książkę na prace lic też sobie jakąś chorą wybrałam. Ale dobrze jest!hehe Tyle dzieciaczków miało urodzinki a mnie nie było. Składam teraz życzonka wszystkim. Opóźnione(nawet bardzo) ale są!!STO LAT STO LAT!!

DZIECI ROCZNIK 2005!!!!

19/10/08 22:16:35

Helołłł!! Wpadam do was powiedziec, że żyję. Mam się różnie.Powiedzmy, że w tej chwili ok bo zaraz idę spać ;) Wpadam z pytankiem. Jaki jest najlepszy materac dla dziecka?? Jakis gabkowy, lateksowy, poliuretanowy, kokos,gryka czy cos innego chodzi o wsad do ramy łóżka. Załamka. Nawet materaca nie umiem wybrac. Chodzi o to żeby ewentualnie jej coś nie uczuliło. Bo z córcią różnie co pamiętacie pewnie;) Pozdrawiam was i czekam na odpowiedz heeh Przejrzałam ostatnią stronke. Kamcia ale Olcia jest śliiiiiiiiiiiiiiczna!!