czy są tu ciężarówki z rybnika lub okolic?

09/08/08 08:05:20

Danita - no.. myśmy jechali jeszcze do koleżanki na Jedłownik :D .... Faktycznie.... jechało się fatalnie.... jeszcze biorąc pod uwagę moją ślepotę :wink: - to tym bardziej :!: Spotkanie jak najbardziej udane. Szkoda, że nie mogłam jechać z Wami do Zozolandi :!: Karol piękny... Dziewczyny cudne :lol: :lol: :lol: Do schrupania.... Ps. następnym razem zabiorę ze sobą nie tyle wózek, co .... męża :wink: ... żeby można było pogadać :!: Aha! A biciem się nie przejmujcie.... też mamy ten etap od kilku m-cy.... W necie wyczytałam nawet metody "walki" z tą "przypadłością" :wink:

czy są tu ciężarówki z rybnika lub okolic?

05/08/08 11:51:38

[quote="DANITA":2vjg65m2] majówka82 ale super , że się odezwałaś! Naprawdę! Cieszę się ogromnie. Dominiś zmienił się niesamowicie - taki duży ! Śliczny chłopczyk, oczka ma niesamowite i włoski widać, że sporo ( moja Mili nadal ledwo co ma). A powiedz, jak z jedzeniem u niego? Ile i czy fajnie je? Co lubi najbardziej? Wszyscy tutaj stęskniliśmy się za Wami. SPOTKANIE -- co myślicie np. o piątku teraz? 8 sierpień - proponowane miejsce spotkania Tropikalna Wyspa Marklowice na godz.16 lub 17? Bo weekend to chyba odpada w lato, bo jak jest pogoda, to każdy korzysta. Oczywiście możecie zaproponować, jak Wam pasuje - ja to tak rzuciałam na wstępie.
Danita z jedzeniem oki... Je 5 posiłków dziennie; w tym dwa można nazwać - raczej przekąskami. A najbardziej lubi "Bakusie" i te sprawy :wink: oraz pomidorówkę. Spotkanie chętnie... Wrzesień - trudno powiedzieć..... Najbliższe dni - to prędzej.... [quote="kawa":2vjg65m2]Majowka Super ze wpadlas Dominik juz taki duzy i jaki sliczny, ile on teraz wazy ciekawa jestem bo moj Dominik tez jest caly czas wiekszy niz rowiesnicy.
Kawa jego waga stoi w miejscu od jakiegoś już czasu. Ma coś około 12,7 kg. Też wszyscy mu dają więcej niż ma.... ba... a wielu nawet myśli, że to dziewczynka :wink: ( mówią, że jego oczy ich mylą :? ) Twój Domi cudny... :D :D :D Pozdrawiam - szczególnie Patrycję z Kubusiem i Fasoleczką oraz Anulkę z Bartkiem (zapomniałam ostatnio... sorki .... gapa ze mnie :oops: ...)

czy są tu ciężarówki z rybnika lub okolic?

03/08/08 20:23:38

Witajcie Z tej strony Majówka :lol: . Przyszłam zobaczyć co u Was :oops: .... Składam wszystkim Solenizantom OGROMNIASTE BUZIOLE Chciałam tylko napisać, że U nas wszystko w porządku. Domi jest zdrowy. Na szczęście to co odchorował "za młodu" :wink: - to minęło i znikło w niepamięć. Domi ludzi się nie boi, ale ogólnie jest nieufny w stosunku do obcych tzn. nie pójdzie chętnie na rączki - ale w dzisiejszych czasach (choćby ostatnia sytuacja w centrum handlowym :roll: ) - to nawet dobrze... Chodzimy już jakiś czas.... Mamy minimum 11 zębów ... :D Już musiałam kilka razy go obcinać - tak szybko włosy mu rosną :shock: To chyba tyle.... Pozdrawiam wszystkie Dziewczyny, czyli "starą'' ekipę :wink: Danitę z Pati i Mileną Monę z Martynką Maddie fe z Karolem Iwonę z Kacperkiem Gabi z Wiktorem i dwoma pozostałymi pociechami Oliwkę z Sarunią i Oliwką Kawę z Domisiem Kate z Oskarem Ewelinardę z Miłoszkiem Alexandrę z Zuzią ........ mam nadzieję, że nikogo nie minęłam .....

czy są tu ciężarówki z rybnika lub okolic?

14/06/08 10:25:18

Weszłam na forum i widzę, że Mona "zdziwiona", że się nie pożegnałam, a więc ŻEGNAM WAS DZIEWCZYNY OSTATECZNIE I NIEODWOŁALNIE Swoje odejście tłumaczę brakiem czasu (jak wiecie - mieszkam w domu - czyli mam do wysprzątania cały dom + z zewnątrz.... a, że remont cd to sprzątam na okrągło)... A brak chęci.... hmmmm..... Na forum od dawna nie czuję się swobodnie.... bo skoro często nie mogę napisać czegoś co chcę.... co leży mi aktualnie na sercu.... Każdy chce być poniekąd "anonimowy".... a ja taka tu nie jestem.... po prostu nie lubię jak osoby postronne czytają moje wypowiedzi.... ....zresztą w niedługim czasie - jak dobrze pójdzie - wracam do pracy - a ja nie mam jak część z Was netu w robocie... a wiadomo po powrocie do domku - z pracy - nie pobiegnę wpierw na kompa - tylko do Dziecka... Pa pa pa....

MAJOWE MALUSZKI 2007

07/06/08 14:14:03

Papatki