Jaka pojemna pralka

20/03/17 20:55:40

[quote="gutek90":bw47qpcs]Ja używam Beko. W sumie nie moge narzekac. Ale zeby nie bylo ze reklamuje, to powiem ze inne tanie marki też są ok ;)
Wszystkie marki są ok, szczególnie jak w domu pierze się na okrągło. U nas ostatnio taki maraton był, gdy mała zaraziła się owsicą. Piżamki i prześcieradła i ubranka były prane CODZIENNIE. Sugerowałam się wytycznymi z <ciach!> i przyznam, że nasza pralka była wtedy niezastąpiona :)

Czerwcówki 2016

20/03/17 20:50:51

[quote="malaczarna888":1xg49ktf]Hej u was tez tak wieje? :? . U nas tego nie bylo, ale za to rok temu jak chodzila do przedszkola jeszcze przyniosla wszy :evil: walczylismy caly tydzien, najlepsze bylo to, ze nie miala ani jednej wszy, a po kazdej aplikacji plynu pojawialy sie nowe gnidy jak ja tylko puscilam do przedszkola, ja juz wlosy z glowy rwalam z wkurwienia, na szczescie mnie nie zarazila. Rozumie, ze ktos moze nie miec kasy, ale zeby nie kupic najtanszego szamponu dziecku i umyc glowy to nie potrafie pojac, a potem przez takie lajzy czlowiek sie musi meczyc.
Powiem szczerze, że też mnie to denerwuje. U mnie niestety była sytuacja z owsikami. Któreś z rodziców nie upilnowała higieny dziecka, i cała grupa w przedszkolu była przez to narażona na zarażenie. Przecież to się chowa pod paznokciami, w ubraniach, włosach, no wszędzie. Na [???]wyczytałam przy tamtej okazji, że potrafią odpaść i unosić się w powietrzu. Poinformowałam o podejrzeniach Panią przedszkolankę. Cała grupa miała 2 tyg kwarantanny.

Lipcowo nam '16

20/03/17 20:45:58

[quote="Bizia_87":1pfr3za8] W tym roku dużo nie pochodził :) jak nie angina to zapalenie oskrzeli, jak nie zapalenie oskrzeli to bostońska jak nie bostońska to jakieś wirusy jak nie wirusy to jelitówka jak nie jelitówka to wszy i tak na okrągło :P (to ostatnie go na szczęście ominęło ale tydzień i tak nie chodził profilaktycznie).
To typowe dla dużych skupisk dzieci :( Niestety wpadają z jednej choroby w drugą. U mnie podobnie, ostatnio {???} poszła w ruch, bo synek przyniósł pasożyty jelitowe z przedszkola. Wszyscy łykaliśmy zawiesinkę, głównie profilaktycznie, a Kacperek już zdrowy.

Dzieci w różnym wieku nie chcą spać/boją się

20/03/17 20:39:14

To raczej typowe, że dzieci w różnym wieku nie chcą spać. A to się boją, a to ząbki rosną, a to im się coś przyśni lub miały zwyczajnie tyle emocji w ciągu dnia, że ciężko jest im się wyciszyć. Ale czasem to też niepokojące objawy, jak np nieprzespane noce, także, ze dziecko jest wycieńczone za dnia. Wtedy warto przyjrzeć się sprawie pod kątem owsików. Tutaj więcej objawów - [???]

Październikówko-Listopadówki 2016

20/03/17 20:28:50

[quote="olciaaiclo":cf40o1wj]Dana Z tego co czytałam to ta wredna glista jest bardzo oporna na leczenia. Objawy tak jak piszesz typowe. Szwagierka już z rok się z nią męczy.
Co prawda, czytałam o tym leku w kontekście leczenia dzieci, ale to jest też dla dorosłych - <ciach!> O samym leku chyba tez coś jest.