Październikówko-Listopadówki 2016

23/01/17 09:14:16

Hej Dana, Szczepiłam Antosia na pneumokoki, 4 dawki miał. Klarę też będę. Na rota nie chce, bo jest doustna, a skąd mam wiedzieć, że 300 zł mi na ziemie nie wypluje :P 5 ml do inhalatora, to jakieś 15-20 minut inhalacji. Kurczaczek, W sumie się nie dziwię Twojemu K, że ma takie podejście....Matka mojego męża też się nim nie interesuje, on małego musiał liczyć sam na siebie...Nie pała do niej wielką miłością. To już moi rodzice więcej w życiu mu pomogli...Aż szkoda, że istnieją takie matki, a potem dzieci mają do nich żal. Myślę, że masz rację, on ma do nich wielki żal, więc one powinny wyciągnąć rękę , pogadać, bo Ciebie to K pewnie będzie zbywał... Olcia, To jak będziesz na osłuchaniu jeszcze raz to niech lepiej sprawdzi uszy. Masz przykład na moim Antku, gdyby nie ta wizyta u laryngologa bym nawet nie wiedziała, że na uszy mu poszło. Nie mówię, że u was to jest, ale warto sprawdzić.

Październikówko-Listopadówki 2016

22/01/17 17:49:13

Olcia, Masz jakaś spacerowke na oku? Dobrze ze natanowi na uszy nie idzie jak ma ten przewlekły katar. Sprawdzała też uszy? Mąż to nie jest chętny do przekuwania, ja mam kolczyka w pepku tzn miałam ( jeszcze nie sprawdzałam czy dziurka zarosla) to nie bardzo się jemu to podoba. Tak Antoś cały tydzień chodził i pewno znowu jakieś zagilone dziecko bylo. Jutro idzie, broi jak zwykle, energii nie brakuje to puszczę. Inhalacje z mgielki solankowej poszły w ruch. U nas też teraz sa ferie ale normalnie zajęcia sa. Nie ma laczonej grupy.

Październikówko-Listopadówki 2016

22/01/17 14:55:35

Olcia, Ja nie wiem czy przekuje uszy. Podobają mi się kolczyki ale maz to pewno się nie zgodzi. Natan intenstywnie chyba skok przechodzi ale Klara to tak samo długo sama nie polezy...nie umie zasnąć na parę godzin, no chyba ze na dworze zasnie i się nie obudzi jak będzie transportowana do domu. Dana, Klara ma jeszcze 2 ale zaraz się skończą. Antosiowi to różne rodzaje pampkow przemakaly. Teraz tak samo często po nocy osikany więc to chyba nie robi jakie i jaki rozmiar tylko od ilości sikania :D a w nocy ani jednego ani drugiego nie chce przebierać bo bym miała zarwane nocki jakbym rozbudzala :lol: Te leki na robaki nie pomogły? Antosiowi zaś chyba katar się zaczyna... Miałam szczepic Klarke na pneumokoki w środę ale w takim razie nie zaszczepie ale i tak bym nie poszła bo w sobotę chrzciny a też nie wiem jakby zareagowała...jakaś temp czy coś.

Październikówko-Listopadówki 2016

22/01/17 10:33:17

Nie wiem jak bo nigdy nie byłam w takiej sytuacji ale po prostu żeby prosto z mostu nie walnąć "twoja mama ma raka" tylko jakoś delikatnie zacząć rozmowę

Październikówko-Listopadówki 2016

22/01/17 10:16:54

Kurczaczek, To powiedz jakoś delikatnie mężowi bo też nie może być tak z będziesz czekała aż szwagierka czy matka w końcu powiedza a ty będziesz o tym wiedziała. Ja to pewno już dawno bym nie wytrzymała i powiedziała. U nas też przypadki raka były...ostatnio moja babcia. Pewno w każdej rodzinie ktoś umiera na raka jest to już tak powszechne.