Czerwcówki 2016

04/07/16 19:22:06

Dziewczyny,czy można dołączyć do grupy prywatnej czy macie już swoją ekipę?

Czerwcówki 2016

03/07/16 07:50:50

Mi przy pierwszym dziecku też laktacja sama zanikala bez komplikacji.Też ciekawa jestem jak śpią Wasze dzieci.Moja potrafi przespać od karmienia do karmienia prawie cały dzień a po 17 nie śpi aż do wieczora tz tak ok 21-22 bo ok 20 zaczyna się spinac,prezyc,widać,że coś z brzuszkiem jednak nie jest to kolka.Dziwne bo cały dzień spokój a wieczorem takie problemy.Podaję jej Espumisan.Jak już zaśnie ok 22 to śpi najczeciej do 01:30 potem karmienie i zasypia po 2.Następna pobudka jak w zegarku po 4 i dopiero potem po 7.Także moje dziecko budzi się w nocy co 3h.Powiedzcie dziewczyny jak wyglądają kupy Waszych pociech bo u nas są bardzo wodnite.Pediatra mówiła,że na piersi dzieci robią takie kupki ale żeby aż tak plynne? Ostatnie pytanie:macie drogie mamy jakiś patent na potowki?

Czerwcówki 2016

27/06/16 21:59:55

Dobry wieczór Mamusie, czytam o czym piszecie i dochodzę do wniosku ,że u nas też zaczynają się brzuszkowe kłopoty.Trzeci wieczór spędzony na płaczu i trudnościach w uspokojeniu.Podaję Espimisan na wzdęcia,oraz Dicoflor.Nam lekarka kazała podawać do końca 3 mc vit D+K potem sama D.W szpitalu kazali zrobić usg bioder między 1-2 tygodniem,następne kontrolne w 3mc,także mamy jedno już zaliczone.Staram się karmić piersią ale na noc daje butlę.Dziś mała dosłownie cały dzień wisiała przy cycku.Co do spania to śpimy w jednym łóżku,gdyż łatwiej mi w nocy karmić.Wczoraj ochrzcilismy nasza córkę, na szczescie cała msze przespala. Marzę już żeby te najcięższe pierwsze trzy miesiące minęły.Podziwiam Was Dziewczyny po cc że dalyscie radę ogarnąć siebie i tak bardzo absorbujace maluchy.Życzę spokojnej nocy

Czerwcówki 2016

23/06/16 15:12:40

Dzień dobry, moja mała Dziś dostała Dicoflor na zbyt wodniste kupki. Dalej mecze się z kp ale na noc daje butlę ,dzięki czemu śpię 4h. Na wzdęcia dostała mala Espumisan.Zobaczymy. Ja ogólnie mam pokarm ale nigdzie nie mogę się ruszyć z domu bo żadna babcia nie chce zostać,gdy mala wisi często na cudu.No nie mogę nauczyć ja jeść przynajmniej co 2h.Jednak przy mm jest dzień unormowany.A tak idziemy na spacer i po 20,min jest płacz.No nie zawsze jest możliwość wyciągnięcia piersi i podania dziecku.To mnie denerwuje.Dlatego powoli szykuje się do przejścia na butlę.Czy można mieć butlę z różnymi kształtami smoczka?Nie jestem zadowolona z Tomee i kazalam mężowi kupi Avent. Anula ciężko masz z tym mlekiem.Nie zazdroszczę.Po 3 mc jakie leki bedziesz podawać? Black tylko sciagasz czy przystawiasz też Hanie do piersi?

Czerwcówki 2016

20/06/16 16:27:50

Dziękuję Anula za odpowiedz.Zobaczymy jak się sprawy potocza