Diabetolog dziecięcy - białystok

07/03/16 19:40:52

Jak w temacie, możecie polecić jakąś prywatną przychodnię z diabetologiem dziecięcym?

Medycyna estetyczna - Warszawa

11/07/15 18:34:41

a bardzo ten portfel Ci uszczupliło? :) Marriott to się kojarzy z takim luksusem, aż się rozmażyłam... ale racja, coś od życia się należy, a już szczególnie dla naszych wspaniałych mam!

Medycyna estetyczna - Warszawa

06/06/15 09:57:45

Drogie mamusie, postanowiłam zadbać nieco o swoją cerę przed wyjazdem wakacyjnym i chciałabym do tego zabrać ze sobą moją mamę na jakieś zabiegi spłycające zmarszczki, nie wiem za bardzo gdzie się wybrać (warszawa), chciałabym żeby dla mamy było to świetnym doświadczeniem, bo niezbyt wiele razy w życiu miała szansę na takie 'luksusy' ;) no i oczywiście ważne są efekty, możecie polecić jakąś klinikę ? :)

Kwas Foliowy i Tluszczowe Omega 3 a ciaza

13/04/15 12:30:47

ogólnie zróżnicowana dieta to podstawa, jestem przeciwniczką przyjmowania tych suplementowych mieszanek witaminowych, szczególnie w ciąży bo to w końcu dodatkowa chemia w organizmie, a jeszcze jako że to suplementy a nie leki - nie zostały tak wnikliwie przebadane. Poza tym z pożywienia wchłaniają się o niebo lepiej, więc same plusy ! tylko kwas foliowy właśnie nie przyjmie się z jedzenia w odpowiedniej ilości, więc to jedyna tabletka bez konsultacji z lekarzem jaką należy przyjmować bezdyskusyjnie :)

Kwas Foliowy i Tluszczowe Omega 3 a ciaza

09/03/15 13:14:52

no np. folik jest lekiem, a nie suplementem i jest dostępny bez recepty :) to miałam na myśli, najbardziej skłaniam się ku niemu