jakie filmy polecacie?

17/07/17 12:48:00

[quote="Saba":12shpv1h]Nie nie totolotek, po prostu loteria biletowa, każdy bilet coś wygrywa, nagrody bardzo różne (darmowe wejściówki, popcorn, nachosy , ale i rower mignął mi a nawet jakaś wycieczka - sprawdź dokładnie na stronie Cinema City, bo nie pamiętam. Eee... Machulski nie robi złych filmów, sama też się chyba wybiorę.
Machulskiemu zdarzały się złe filmy neistety, mi np kompletnie nie przypadła do gustu Ambassada. Ale liczę że teraz ma dobrą passę, zobaczymy :) Pewnie do CC pójdziemy skoro można coś wygrać to tym bardziej :)

jakie filmy polecacie?

12/07/17 16:06:47

[quote="Saba":23qftwpz]Wiesz, zależy co lubisz, ale może Baby driver sobie zobacz, mnie się podobało, do tego można coś wygrać biletem.
Z jakim biletem? Z każdym? Ja się wybieram na nowego Machulskiego, przyznam, ze mam spore oczekiwania, ale boje się, zę może być sredni ;)

KSIĄŻKA KTÓRĄ WARTO PRZECZYTAĆ....

19/06/17 14:10:37

[quote="milkShake":30guemxc]O.. ja też lubię sobie popłakać w kinie - takie katharsis, przy książce też zresztą ;) Uroczo wygląda zwiastun tego Ponad wszystko, lubię tę młodą aktorkę z igrzysk smierci.
I film też uroczy, polecam, chociaż pierwszą miłość to ja dawno temu przeżywałam ;) Ja teraz jestem w trakcie czytania Dziewczyny z pociągu.

Wyżywienie w szkole

29/09/16 16:03:44

No, bo własnie chodzi o to, żeby była ta różnorodność. Przecież kanapka w szkole nie musi być nudna, wystarczy dodać czasem coś innego niż wędlinę czy żółty ser. A i bidony u nas też się dobrze sprawdzają, bo np. moje lubią zaparzoną miętę z cytryną albo owocową herbatę, więc to dajemy do picia, kakao nie próbowałam, ale w sumie nie wiem czemu, bo to fajny pomysł i dodaje energii.

Wyżywienie w szkole

15/09/16 16:02:23

Podbijam wątek, szkoła się zaczęła ;) Ale bardziej ciekawi mnie co dajecie dzieciakom na drugie śniadanie. Czy są to najczęściej kanapki, czy np. sałatki też zjadają? Co do picia? Co zjadaja najchętniej?