Praca w domu dla młodej mamy

10/08/07 17:32:08

Witam! Mam taki temat do poruszenia, który pewnie zainteresuje nie jedną mamę. Chciałabym abysmy mogły się podzielić swoimi pomysłami, znajomościami na temat jak zarabiac w domu i jednocześnie zajmowac się wychowaniem dziecka. Pewnie nie jedna z Was boryka się problemem, czy zatrudnić opiekunkę czy iśc do pracy. Wydaje mi się, że jednak przez pierwsze 2 lata byłoby dobrze opiekować się swoim maluchem, jednak nie każda z nas może sobie na to pozwolić. Ja sama mam ten problem i wertuję kartki z ogłoszeniami dot. e-pracy, pracy chalłpniczej, ale niestety narazie nic nie znalazłam.

Mamusie z Łodzi :)

17/07/07 12:11:14

Hej dziewczyny, jestem użytkowniczą lecz nei bardzo mam czas pisać z reguły wpadam gdy mam problem. Co do kaszelu to moja niunia (ma niecałe 3 miesiące) miała kaszel i dostała syrop Eurespal, ale niestety musze przyznać, że po nim straciła chęć do mleczka. Po 1,5 tygodnia gdy kaszel minął, odstawiłam syrop i kaszel minął. Pytałam w innym wątku, ale się powtórzę bo widzę, że tu dużo doświadczonych mam. Jesli malenstwo ma niecałe 3 miesiące i rwie się do siedzenia czy to nie za wcześnie. Dzieki za odpowiedź Pozdrawiam, pogoda typowo wyjazdowa, nie można wytrzymac u mnie w domu jest 27 stopni.

BRZUCHATKI Z ŁODZI !!!

17/07/07 12:02:28

Hej doświadczone mamy mam pytanie, czy ktos może wie czy są jakieś skutki uboczne zbyt wczesnego siadania przez niemowlaka. Tzn. moja mała ma niecąłe 3 miesiące i rwie się do siadania, jak złapiemy ją za rączki to siada, czy to nie za wcześnie?

BRZUCHATKI Z ŁODZI !!!

19/05/07 13:26:07

Tetrowe to w Tesco, a pampersy w Selgrosie.

Mamusie z Łodzi :)

18/05/07 14:14:48

Hej dziewczyny mam do Was pytanie. Moje maleństwo ma 3 tygodnie i 3 dni byliśmy u lekarza i wszystko jest ok. Ale ja na zapas o wszystko się martwię. Co mała zapłacze to już mam strach w oczach. Moje pytanie brzmi ile takie maleństwo może sobie popłakiwac dziennie, wiem kupa, cyc a tak poza tym?