Jak zostałam uświadomiona..

24/08/07 13:47:37

Ja kiedyś wróciłam zapłakana z podwórka i zaczęłam płakać mamie, że dzieci mówią że jak rodzi się dzidziuś to.... wychodzi od mamy z pupy. Mama wytłumaczyła mi bardzo dokładnie jak na tamten wiek, że każda Pani ma taką specjalną "dziurkę" która służy tylko i wyłącznie do rodzenia dzieci i wcale pupą nie jest. Uradowana że wyszłam nie ze wspominanej przez koleżanki "dziurki" wróciłam na podwórko podzielić się swoją wiedzą. Ok 20 lat potem leżę sobie na przedporodowym, męczę się z bólami a obok siedzi moja mama. Tak mnie coś wzięło na żale i mówię do niej, że mnie okłamała te 20 lat wstecz bo wcale to nie jest specjalny jakis otwór tylko po prostu- ta sama dziurka którą "dziecko" wchodziło teraz musi wyjść. :lol: Do tego oczywiście zapytanie" Mamooo, dlaczego nie mówiłaś, że poród tak boli?" :twisted:

Seks w ciąży

19/08/07 09:18:31

Ja nie miałam ochoty na sex od około 10 tygodnia do 4 roku życia dziecka :roll: Z tym, że u mnie na pewno nie były to zaburzenia hormonalne. Awersja ta miała inne podłoże

Prominenci o kurze

09/06/07 11:59:58

Ciekawe co by odpowiedział Tinky-Winky?

Policystyczne jajniki :-/

03/05/07 15:58:32

Wczoraj miałam USG. Robiłam je przy okazji małych dolegliwości i wyszło na to, że mogę mieć PCOS. Nie jest to do końca pewne bo akurat odstawiłam tabletki anty- i zwiększona ilość pęcherzyków w jajnikach może być własnie przez to spowodowana. Wiem, że PCOS może powodować trudności z zajściem w ciążę. Chciałam sie Was zapytać czy zespół policystycznych jajników mozna niejako nabyć skoro wczesniej nic na to nie wskazywało? Mam już przecież jedno dziecko (szczególnych trudności z zajściem w ciązę nie miałam) więc skąd to podejrzenie teraz? Można się tego nabawić czy zwykle bywa to "wrodzone" ?

@, sterydy i antykoncepcja - PILNE!!!

31/12/06 15:12:05

@ nadal sie nie pojawiła ale zrobiłam test i wyszedł negatywny, więc chyba nie ma problemu żebym kontynuowała branie tabletek antykoncepcyjnych?