W ciąży do pracy - w co się ubrać?

19/12/14 08:24:23

Możesz zamówić w necie, jest mnóstwo sklepów internetowych z ciuchami ciążowymi, są przepiękne sukienki, bluzki , spodnie. Warto poszukać .Ja nawet mam na oku kilka ślicznych sukienek.

Długość życia plemnika

18/12/14 09:35:44

Długość życia plemników wynosi max 3 dni.

Testy na wyciek wód płodowych czy paski PH

17/12/14 08:15:55

Hej zamierzam kupić testy na wyciek wód płodowych ale nie wiem gdzie takie kupić, jakie i czy są drogie. A może paski PH lepsze. Co wy uważacie?

Ząbki:D

15/10/14 11:46:42

W czasie ciąży niestety niewiele możesz zrobić z wybieleniem zębów. Jedynie pasty i płyny możesz używać ale to niestety niewiele daje. Dopiero po urodzeniu możesz sobie zafundować zabieg wybielający, ale słyszałam że szybko psują sie od tego zęby.

Zapalenie zatok porady

14/10/14 07:58:46

Spraye solankowe. W połączeniu z żelami do nosa przynoszą chorej natychmiastową ulgę. Zmniejszają obrzęk dróg oddechowych, uwalniają śluz zbierający się w gardle i, co najważniejsze ? są bezpieczne dla kobiet w ciąży. Nawadnianie organizmu. Picie dużej ilości płynów pomaga złagodzić objawy zapalenia zatok. Zapotrzebowanie organizmu na wodę znacznie wzrasta w czasie trwania ciąży, dlatego należy zwrócić uwagę na ilość wypijanych płynów. Należy unikać napojów kofeinowych (kawa, herbata), które mogą być przyczyną odwodnienia organizmu. Nawilżanie powietrza. Zabiegi parowe, gorące prysznice, nawilżacze do powietrza ? wilgoć w powietrzu pomaga oczyścić drogi oddechowe. Jest to bardzo ważne zimą, gdy powietrze w mieszkaniu jest szczególnie suche. Unikanie alergenów. Dotyczy to przede wszystkim kobiet, u których pojawiały się reakcje alergiczne nawet przed zajściem w ciążę. Szczególnie niebezpieczny jest dym papierosowy. Należy spytać lekarza o bezpieczne leki antyhistaminowe.