Mamy i przyszłe mamy z Bełchatowa

24/02/15 15:17:55

A u Nas jakoś leci. Całe życie kręci się teraz wokół Małego i Jego potrzeb :) Obawiam się tylko, że może mieć kolki. Ostatnio często się pręży, wygina a wieczorami płacze strasznie. Kąpiele lubi i ogólnie w ciągu dnia jest spokojny. No dzisiaj jest jakiś wyjątek i dopiero mam chwilę żeby usiąść do komputera i coś zrobić.

Mamy i przyszłe mamy z Bełchatowa

24/02/15 15:14:17

Ja polecam dr Korcza. Byłam u niego na usg. Wszystko fajnie tłumaczył. Młody lekarz, przyjemny, zaciszny pokój. Dostałam zdjęcia 3D, płytę i opis badania. Koszt 150 zł. Samo usg trwało aż półgodziny.

Mamy i przyszłe mamy z Bełchatowa

17/02/15 15:03:24

Witajcie dziewczyny! Jak się domyślałyście - urodziłam ;) :D:D Ale tyle się dzieje, że nie miałam kiedy wejść napisać a wieczorem usypiam z prędkością światła ;) Mam ślicznego synka :) Karmię Go piersią i ładnie przybiera. Jeśli chodzi o poród.. hmm.. cóż mogę powiedzieć.. Ból okropny. Spodziewałam się masakry, ale skala bólu skurczy przerastała mnie.. Ale przynajmniej w miarę szybko (oceniając z perspektywy czasu, bo wtedy była to wieczność ;) ) poszło. Parcie to też mega wysiłek. Inaczej sobie to wyobrażałam, a tymczasem prawie płuca wyplułam ;) No ale najważniejsze, że już po wszystkim. I tak mija Nam dzień za dzionkiem. Teraz Mały właśnie śpi a ja odpaliłam komputer i postanowiłam w końcu się odezwać.. Pozdrawiam Was serdecznie :)

Lutóweczki 2015 :):):)

16/02/15 20:43:10

Cześć dziewczyny! Ja oczywiście - jak sie domyslilyscie - urodziłam :) ale tyle sie dzieje, ze nawet jak miałam chwile wejść na forum to tylko Was czytałam.. Gratulacje dla wszystkich rozpakowanych!! :) :) Ja urodziłam Synka sn. Poród był okropnie bolesny. Dosc szybki, ale skurcze bolały masakrycznie. Karmię go piersią i ładnie przybiera.

Lutóweczki 2015 :):):)

26/01/15 16:47:19

Jodynka - gratuluję!! :flo: :flo: :flo: