(?`?.¸??¸.?´?)WRZEŚNIÓWECZKI 2014(?`?.¸??¸.?´?)

13/07/14 13:14:53

Cco do shih-tzu jedynie musisz z nimi chodzić do fryzjera i raz na tydzień albo dwa wykąpać i nałożyć odżywkę co by nie trzeba było długo czekać :) ja swojego strzyge krótko i co tydzień przelece szczotką tam gdzie dłuższe włosy ma :) jak się szczeniaka nauczy że musi trochę postać grzecznie nie ma później z tym problemu ;) i czesanie trwa 5 min kompiel z suszeniem pół godziny :) fajnie się mówi jak się to robi na codzień :P ale tak naprawdę polecam te psiaki mądre i grzeczne i się nie lenią :D :P: BASIA rozgość się , ja też tutaj od niedawna :) Po wcześniejszym dniu na byliśmy parę ciuszków raczej na starsze dzidzi tak okolo roku ale i też parę akcesoriów :D a dzisiaj będziemy oglądać ciuszki z Anglii :) już nie mogę się doczekać :lol:

(?`?.¸??¸.?´?)WRZEŚNIÓWECZKI 2014(?`?.¸??¸.?´?)

12/07/14 20:21:24

Cześć dziewczyny :) Pieska mam shih-tzu bardzo kochany :) taka maskotka która nie lubi się tulić :( Zaraz jadę do znajomej po jakieś ciuszki bo się wyprowadza i ma na zbyciu ;) Dziś strasznie mi duszno i boli mnie bok przy pępku :( skóra się naciąga ...

(?`?.¸??¸.?´?)WRZEŚNIÓWECZKI 2014(?`?.¸??¸.?´?)

11/07/14 22:31:32

Witam nocną porą :) Zaś zaległości :P ale mogę się pochwalić że byłam bardzo aktywna ;) wyprawka w połowie zrobiona jedynie zostaly nam kosmetyki do kupienia i apteka do odwiedzenia :) ubranka zobaczymy w niedziele bo wujek przywiezie ;) i wtedy możemy uzupełnić braki ... wózek przyszedł dzisiaj :lol: jest cudowny ! :D mieszkanko z worków i kartonów z grubsza ogarnięte :wo: Ja do smarowania używam bio oil smaruje brzuszek piersi i pośladki :) reszta balsam lub oliwka ;) Jutro mąż musi trawę skosić bo wyrosła ja między czasie mojego piesa ostrzyc bo jak misiek wygląda :) i salon ogarnąć bo wszystko pakowane do salonu bo tam jest miejsce ... i tak się uzbierało pudeł i szpargałów :roll: Do następnego razu :dada:

(?`?.¸??¸.?´?)WRZEŚNIÓWECZKI 2014(?`?.¸??¸.?´?)

10/07/14 07:11:54

Witam łóżkowo :) Zaraz wstaję i jadę na badania ... głodna jestem okropnie :wo: a tu trza naczczo jechać ... przyjadę do domu to okna muszę przetrzeć bo szyby brudne a dzisiaj wizyta teściów :wink: przyjadą zobaczyć co już zrobione :P a po południu jadę do tej hurtowni :) tylko pasowało by mi listę jakąś zrobić żebym nie nakupowała :( kasy zbytnio nie ma żeby szaleć ... pogoda dzisiaj w kratkę :o mnie obiecała sesje siostra mojego męża bo lubi bawić się aparatem ale kiedy to jeszcze nie rozmawiałyśmy :lol: Pozdrawiam i życzę miłego dnia :papa:

(?`?.¸??¸.?´?)WRZEŚNIÓWECZKI 2014(?`?.¸??¸.?´?)

09/07/14 13:24:04

Wkurw.... się totalnie nie dość że piszę na komórce to jeszcze mi posta nie dodało a napisałam się trochę :evil: Teraz nie wiem co pisałam :( Wracamy z Gródka nawet się cieszę że już wracamy chyba pierwszy raz w życiu cieszy mnie powrót do domu z wakacji :o Jutro może wybiorę się ze szwagierką na wyprawkę do hurtowni łóżeczko materac wanienka i inne potrzebne rzeczy :) Okazało się że kuchnia jeszcze nie gotowa :evil: i na dodatek dowiedzieliśmy się że za drzwi do łazienki musimy zapłacić 1000 zł i to nie jakieś eleganckie drewniane tylko jakieś sklejki :roll: bo nie typowe :( Jak tak czytam co piszecie to nie mogę uwierzyć że jeszcze parę tygodni i będę mamą :) jestem przerażona ! Z cycorów mi jeszcze nic nie leci boleć też nie boli ale mam nadzieje że rosnąć też już nie będą bo tych już mam dość :(