Mamy i przyszłe mamy z Bełchatowa

20/05/16 12:57:06

Muusia ja chodziłam do dr Horoszczaka i byłam zadowolona z opieki. Faktycznie nie badał na fotelu za każdym razem. Myślę, że skoro usg i badania są ok to nie ma co się martwić. Może takie badanie nie jest wskazane na każdej wizycie? Szczerze mówić nie zastanawiałam się nad tym. Może zapytaj go o to?

Mamy i przyszłe mamy z Bełchatowa

08/05/16 15:16:10

Ruzia ja z dr Szumigajem miałam do czynienia w szpitalu gdy leżałam miesiąc przed porodem i mam pozytywne odczucia co do jego osoby. Porozmawiał, wypytał, powiedział co i jak :) Aabm ja rodziłam półtora roku temu i znieczulenia nadal nie było. Tylko wanna, gaz i piłka :) Opieka po porodzie była dla mnie porażką. Nie miłe pielęgniarki, pretensje.. Nie wiele z tych kobiet okazało się pomocnych. Gorzej wspominam leżenie w szpitalu niż sam poród :P: myślę, że przy drugim dziecku byłoby mi łatwiej :) pewnie bym już jednej czy drugiej pani powiedziała co myślę :) Poza tym już mniej więcej wie się jak podejść do dziecka :)

Mamy i przyszłe mamy z Bełchatowa

21/01/16 09:56:57

Ulaula ja zaczęłam ćwiczyć z Natalią Gacką :) też fajne ćwiczenia, zaczyna się delikatnie, a później coraz intensywniej :) ma fajną książkę. Okropne przeboje miałaś z Alanem. Współczuję !! Co do nadżerki napiszę Ci informacje na priv. Nie będę tu opisywała szczegółów :)

Mamy i przyszłe mamy z Bełchatowa

19/01/16 21:51:55

Kinia nie znam tego lekarza, nie pomogę.. Muusia witamy i zapraszamy :) też chodziłam do Horoszczaka w ciąży :) jak się czujesz? Ulaula super, że udało Ci się schudnąć :) mi się udało i po odstawieniu piersi znowu przybrałam :( od nowego roku walczę. Co do nadżerki to po porodzie miałam robioną u dr Horoszczaka. Przykro mi, że Alanek taki chorowitek. Byle do wiosny, może wtedy będzie lepiej :) coż się działo, że aż na zakaźnym musieliście leżeć? U nas właśnie kolejna 4-ka się wybiła. Trochę lepsze dni nastały :)

Mamy i przyszłe mamy z Bełchatowa

04/01/16 20:40:21

Wszystkiego dobrego w nowym roku !!! :) Ulaula witaj po tak długiej przerwie! Chyba z rok Cię nie było. U nas też szybko leci czas. Nawet nie wiem kiedy Hanka tak urosła. Teraz idą nam kły więc jest bardziej marudna, ale ogólnie nie mogę narzekać :) Pisz co u Was !!! Co to za alergie Was męczą? Pozdrawiam :)