Mamy i przyszłe mamy z Bełchatowa

17/07/14 14:04:54

Linka88 dzieki za informacje :-) już wszystko wiem wlasnie wróciłam od lekarza. Powiedzial że wszystkie badania na ktore mnie skierował robie przy szpitalu w kcie poboru krwi, rowniez mocz. Jutro z rana pojde wszystko zalatwic. Również pozdrawiam i dziekuje :-)

Mamy i przyszłe mamy z Bełchatowa

16/07/14 12:41:14

Cześć dziewczyny :) Mam do Was pytanko. Jestem w 10 tc, chodzę do doktora Nowocienia i jutro kazał mi przyjść do szpitala po skierowanie na wszystkie badania które robi się w ciąży. Zastanawiam się tylko gdzie te badania mogę w Bełchatowie wykonać. Czy lekarz mnie skieruje do jakiejś przychodni czy sama wybieram miejsce i jak to wygląda z płatnościami? Mieszkam od niedawna w Bełchatowie i za bardzo nie ogarniam tych wszystkich przychodni. Pozdrawiam serdecznie :)

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś w ciąży, napisz TUTAJ!

30/06/14 11:14:50

Ja jestem w 8 tyg. i mój śluz jest biały taki średnio gesty i jest go bardzo dużo.... Czasem jest takie uczucie jakbym właśnie dostała okres. Ale przed @ był mniej więcej traki sam ale było go znacznie mniej. Tak naprawdę jest to sprawa indywidualna, bo niektóre kobiety nie maja wcale śluzu w tym czasie, a niektóre mają. Poczekaj do terminu @ i zrób test. Wszystko się wyjaśni. A przede wszystkim nie wmawiaj sobie objawów. Też tak robiłam i za każdym razem się rozczarowałam. W momencie kiedy trochę odpuściłam udało się za pierwszym "strzałem" :)

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś w ciąży, napisz TUTAJ!

17/06/14 20:02:23

To pięknie :-) moje gratulacje. ja bylam w piątek u lekarza i mam ta sama sytuacje. Teraz wizytę mam dopiero 4 lipca i będę mogła usłyszeć już tętno płodu :-)

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś w ciąży, napisz TUTAJ!

06/06/14 18:57:56

Czekam na dobre wieści :-) i trzymam mocno kciuki :-)