Brak ochoty na seks

24/08/15 06:09:08

Szczerze? Jeszcze jak do tej pory nie używaliśmy żadnych gadżetów. Oraz afrodyzjaków.Zastanawiałam się nad tym kiedyś ale raz : wstydziłabym się trochę iść do sex shopu. Dwa: czy nie jest to aby efekt placebo?

Brak ochoty na seks

19/08/15 08:30:39

Cześc. Czy któraś z Was również miała takie niewielkie libido po porodzie? Nie wiem co się zrobiło ale zupełnie nie mam ochoty na przyjemności z meżem. Od porodu troche już mineło tak więc wszystkie hormony powinny sie ustabilizować ( jestem już rok po oraz nie karmię piersią). Kiedyś bardzo lubiłam uprawiać seks, obecnie praktycznie mógłby dla mnie nie istnieć. Co robić?

Wszystko o wlosach :)

18/08/15 15:13:59

[quote="black_cherry":1f3a4haf]mekaj, a gdzie je mozna kupic?
Dopiero teraz zobaczyłam,ze się dopytałaś. Cała seria jest w Naturze. Widziałam je równeiż w Hebe . W rossmanie chyba ich nie ma. Na pewno nie znajdzie się w tych mniejszych sklepikach. Na dole zdjęcie ( wzięłam z jakiegoś bloga). Tylko, że ja mam wersję smooth, która wygładza włosy .

Kremy z wysokim filtrem

18/08/15 15:06:07

Vichy ma moim zdaniem fajne kremy z mocnym filtrem. Jeszcze niezłe są te ziaji i to o wiele tańsze. Sama mam bardzo jasną skórę tak więc staram się ją chronić i podobnie jak Wy używam mocniejszych filtrów. Nie ma sensu prowokować choroby skóry. Ostatnio powiem Wam,ze odkryłam również fajne opaski na rękę. Experto Sun. Są w większych drogeriach ( na przykład w Rossmanie). Opaska zmienia kolor pod wpływem słóńca tak wiec pokazuje jakie jest jego aktualne natężenie. Dzięki temu wiadomo kiedy powinno się użyć dodatkowej warstwy kremu a kiedy unikać słońca. Kupiłam dla swoich dzieci jak wypoczywaliśmy nad morzem.

Jakie słodycze lubicie

15/07/15 16:03:37

Nie wiem czy jest tutaj taki temat tak więc zakładam. Czym lubicie zajadać się na co dzień? Macie swoje ulubione słodkości? Sama bardzo lubię czekoladę.Mąż nawet mnie nazywa swoim czekoladowym potworkiem. Uwielbiam deserową jedyną. Poza tym beczułki z alkoholem.Trochę drogie tak wiec nie pozwalam sobie na nie często ale na specjalne okazje czemu nie ! Pyszne jest jeszcze ptasie mleczko, Do tej pory myślałam,że najlepsze jest klasyczne ale w ostatnim czasie posmakowało mi nowe mleczko Wedla o smaku frappe.Jest w białej czekoladzie. Smaczne szczególnie po zamrożeniu. Robi się wtedy dobry deserek na lato. Co Wy polecacie ?