czy są tu ciężarówki z rybnika lub okolic?

06/02/09 19:00:38

Ja się już zarejestrowałam:) Śliczna Zuzia, cała mamusia!!

czy są tu ciężarówki z rybnika lub okolic?

02/02/09 21:30:25

Pamiętacie, że tata Anety (mamy Natalki) szedł na operację do Zabrza na bajpasy. Umarł dziś w nocy...Nie mogę dalej pisać, bo jeszcze dziś w nocy z nią pisałam i była dobrej myśli. Bardzo mi przykro[*][*][*] Iwona1984 kacper w styczniu zaliczył 10 zastrzyków gentomecyny, na następny dzień miał antybiotyk, w międzyczasie inhalacje, a potem dwa wziewy przez tubę (jeden wziew ma brać 3 miesiące). Dalej kaszle, rzęzi mu w oskrzelach i prawym płucu. Podejrzenie astmy oskrzelowej. Dzisiaj byłam na komisji ds orzekania o niepełnosprawn., a kobita do mnie, że mam z nim iść do lekarza bo mu w płucu świszczy....Boże, co dwa dni byłam u lekarza i nic...to ona mnie wysłała do Zabrza, żeby kardiolog się wypowiedział, bo jej się to nie podoba i to może mieć coś wspólnego z sercem. Tak mnie wystraszyła, że szok. Jutro idę prywatnie do lekarza, alergologa (spacjalisty chorób płuc). lekarka jest bardzo u nas znana i sprawdzona, także wiem na pewno, że postawi prawidłową diagnozę. Koleżanka z pracy wyleczyła u niej dwóch synków. Trwało to 4 lata, ale obyło się bez antybiotyków i przez ten okres ani razu nie byli chorzy. Muszę coś zacząć działać, bo mi się dziecko wykończy z tych leków. Ja mam całą aptekę w domu. My też mamy nawilżacz, ale z tym trzeba też uważać, bo jak za długo leci para, to wzmaga kaszel. iwonka z czego robicie inhalacje??? Acha...jeszcze jedno...astma oskrzelowa objawia się napadami kaszlu późnym wieczorem lub nad ranem , w ciągu dnia raczej nie, chyba że po jakimś dużym wysiłku. Dziecko ma wtedy świszczący oddech i suchy kaszel. Moje zdanie jest takie, że tu tylko specjalista może pomóc i nie ma sensu na wyczucie pediatry podawać mu dłuższy czas leków, np. na alergię.

czy są tu ciężarówki z rybnika lub okolic?

31/01/09 12:27:51

U nas zdrówko już lepiej, tj. Bartosz dalej kaszle, Kacper trochę też. Jedziemy we wtorek do dr Rutkowskiej-alergolog. Podejrzewają u Kacpra astmę oskrzelową i muszę to skonsultować. Możecie tu zajrzeć, ja oczywiście nie mogłam przejść obojętnie... http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=542897971 , sprawa dość głośna ostatnio w mediach i na naszej-klasie. Chodzi o chore dziecko, któremu NFZ nie mógł sfinansować operacji. Ja się dorzuciłam.

czy są tu ciężarówki z rybnika lub okolic?

30/01/09 16:48:36

Widzę, że spotkanie nie wypaliło i się cieszę, bo nie mogłabym przyjechać.... DANITA super, że się koncercik udał!!! Fajne zdjęcia. Właśnie gdzieś czytałam o koncercie Madonny i bardzo bym chciała jechać, ale ceny biletów mnie trochę odstraszają. Mam jej koncert na płytce i jestem pod wrażeniem tego show, które potrafi przygotować dla fanów. Super!!!!

czy są tu ciężarówki z rybnika lub okolic?

22/01/09 18:51:12

NIE UWIERZYCIE. KACPER WYLECZONY Z ZAPALENIA OSKRZELI DWA DNI, A DZISIAJ BIEGIEM DO LEKARZA I CO...GRYPĘ MA. Opiekunka mi do pracy dzwoniła, że wymiotuje i ma bardzo wysoką gorączkę. Bartosz non stop biegunka i kaszel.... My rozłożeni maksymalnie. Ja znikam, bo dopiero co z wywiadówki przyszłam i już mam dość, ledwie na nogach stoję. Jutro i w poniedziałek mam urlop, bo dzisiaj w pracy to myślałam, że zemdleję. przepraszam, ale nic nie doczytałam:(