A może ciężane i mamuśki z Bielska-Białej i okolic ? :)

25/02/16 22:10:23

Dołączam sir ! Może nie dokładnie z Bielska, ale jeszcze pare miesięcy temu byłam z Bielska, dzis jestem z Wilkowic wiec rzut beretem ;) Także juz nie przyszła, ale obecna mamuśka niespełna 1,5 rocznego Frania ;)

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś w ciąży, napisz TUTAJ!

21/04/15 21:13:04

Southia wydaje mi się, że to nie do końca zawodność tabletek, a lekka autosugestia ;) Wiadomo, że każdy organizm jest inny, ale na jakiekolwiek objawy ciąży chyba jeszcze troszkę za wcześniej ;) w każdym razie, dla pewności możesz przetestować :)

SZCZĘŚLIWY PAŹDZIERNIK 2014 :)

23/02/15 10:05:43

Witajcie! ;) Bardzo długo mnie nie było i nic nie pisalam ;) Jakoś mi tak zeszło, za co przepraszam ;) Mam nadzieję, że mogę jeszcze liczyć na aktualizację w tabelce ;) Dnia 11 października 2014, urodziłam synka Franciszka, 4300g 60 cm, 10/10 ;) Ciąża przebiegała super, chociaz początki były bardzo ciężkie przez wymioty (ok 5-6 razy na godzinę), po drodze były paskudne bóle kręgosłupa, ale czego się nie robi dla maluszka ;) Poród miałam baardzo ciężki, ale dziś mam swoją ukochaną nagrodę ;) A to mój królewicz ;)

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś w ciąży, napisz TUTAJ!

30/05/14 22:29:40

[quote="etari":1qqkzqoq]A wiecie moze jak powinna wyglądać szyjka macicy w razie ewentualnej ciazy? Czy tak samo jak w dni nieplodne, wysoko i zamknięta?
Na pewno powinna być rozpulchniona, ale jaka to jest dokładnie nie wiem ;) Na pierwszym badaniu ginekologicznym przy potwierdzaniu ciąży lekarka powiedziala ze mam mocno rozpulchnioną szyjkę macicy. ;) Polecam pogrzebać trochę po forum, na pewno znajdziesz cos na ten temat ;)

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś w ciąży, napisz TUTAJ!

30/05/14 12:47:45

Etari mogą to być objawy ciąży, ale chyba na nie jeszcze trochę za wcześnie :) Każdy organizm jest inny i inaczej reaguje :) (Chociaż w moim przypadku też było częste siusianie, ale to chyba po terminie okresu i strasznie szybko się meczyłam rzeczami które kiedyś nie sprawiały mi problemów, np spacer do sklepu. Normalnie po krótkim wyjściu nie mogłam złapać oddechu, co z reszta mam do dziś :p Po tym zaczęłam się domyślać że coś się dzieje, ale podejrzewałam raczej jakiąś chorobę płuc niż ciążę, a tu za kilka dni dwie krechy :D ) Takie konkretne objawy zaczęły się dopiero ok 7-8 tygodnia. Wcześniej raczej nie czułam że jestem w ciąży a bardziej jakbym miała dostać okres :) Zamiast się stresować i martwić na zapas, poczekaj do terminu okresu, zrób test i wszystko będzie jasne :) Martinna96 Zrób test najlepiej albo bete. Jeśli dobrze zrozumiałam teoretycznie termin okresu minął więc jeśli jest fasolka to się pokaże :p Powodzenia! :)