Może kiedyś się spotkamy...

12/09/13 20:01:50

Filusiowa będzie dobrze z tymi wynikami Filipka. A jak wchodzę na FB to nie mam zaproszenia do tajnej grupy :( albo sie nie umiem odnaleźć

Może kiedyś się spotkamy...

11/09/13 19:55:32

Hej mamusie :) Weera super :$%^: :$%^: :$%^: Karamel pytałam o nick, bo na mojego kochanego żótka mówimy Karmelek :) Co do przebierania, to Daria jest jak perszing i obraca się w trakcie zakładania pampersa z prędkością światła, już ostatnio pomyślałam, że trzeba ją będzie wiązać :P: :lol2: , ciuchy jeszcze jako tako. A Darii na policzku zrobił się paskudny syfek :( wczoraj wyglądał jak ugryzienie komara a dziś ma zaczerwienione 1,5 cm x 1 cm. Na razie smaruję Octeniseptem i zobaczę jak jutro będzie wyglądać. Bosaa liszaj raczej nie od psów, bo te jak ją lizną to np w czoło ;) a on się zrobił na udzie troszkę niżej niż wychodzi gumka od pampersa. Ale po jednym posmarowaniu maścią od lekarki widzę ogromną poprawę, bardzo zbladł, wcześniej smarowałam alantanem i sudocremem i nic nie pomagało.

Może kiedyś się spotkamy...

10/09/13 19:05:00

Hej mamcie :) No to zostajemy tutaj a na FB fotki :) moje zdanie, jakoś smutno by mi było Bosaa bez Ciebie. Jaki biznesik, pochwal się :) Ja też mam mało czasu ale staram się być z Wami na bieżąco. Filusiowa, chyba mi coś umknęło, czemu robisz badania Filipkowi ? Profilaktycznie ? Nie stresuj się na pewno będzie dobrze. Larysa, nie możesz myśleć że Ci głupio, jeśli uroda ma pomóc w stworzeniu komfortu życia Laurci to bardzo dobrze, a Ty to wykorzystuj na 1000%. A Laurka ma baaardzo przystojnego tatusia :) no i taką piękną mamusię, więc miała po kim geny odziedziczyć :) Ech łapię się na tym że chcę pisać starymi nickami ;) Magnolia jak chcesz to się wygadaj, pewnie musi przyjść pora na to, trzymam kciuki za Was.

Może kiedyś się spotkamy...

09/09/13 21:07:43

Hej mamusie Chorym dzieciaczkom zdrówka życzę. Filusiowa Larysa ma mnie wśród swoich znajomych na FB :) Magnolia no to mnie zasmuciłaś z tym załamaniem w związku, ale może to jesień... :?: Kurcze u mnie też jakoś tak nerwowo ostatnio, mimo że M jest super tatą. Larysa widziałam sesję Twojego aniołka, mam nadzieję, że pozostałe mamy się nie obrażą ale Laurcia jest najpiękniejszą dziewczynką jaką widziałam :) Ma coś takiego w tych swoich sarnich oczach, że nie można się nie zakochać... ja bym mogła na nią patrzeć 24 godziny. Sesja THE BEST a znajoma rewelacyjny fotograf, te zdjęcia z kapeluszem powalające, marzy mi się taka sesja dla mojej Daruni ... ale na razie znowu stoi pod znakiem zapytania bo M mandat wyłapał. Jestem tak wkur...na na niego o to że hej, bo tą kasę można by na sesję przeznaczyć a tak to jakby przez okno 200 zł wyrzucić i nie pociesza mnie fakt, że to miało być 400 zł i udało mu się obniżyc :evil: :evil: :evil: jeszcze się na mnie obraził że marudzę wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr A moja Darunia dziś była na wizycie kontrolnej, wazy 9300 i mierzy 78 cm, i wszystko dobrze. Ma jakiegoś liszaja na nóżce i mamy smarować maścią z witaminą A. Te gruczoły piersiowe ma nadal powiększone ale nadal lekarka kazała obserwować :| Poza tym zaczyna przy meblach podnosić się na kolana, wstać się jeszcze nie odważyła, no i ma nową zabawę, otwieranie i zamykanie szuflad w komodzie, przy tym ma taką radochę że ja jestem popłakana :mrgreen: Lili dziękuję buziak ogromny :) Moja szwagierka wybiera się tam pod koniec wrześ :-D nia i połączenie spędzało jej sen z powiek, bo nigdzie nie mogła się dowiedzieć a za połączenie z informacją PKS za 6 minut zapłąciła 18 zł i nadal nic nie wie. A jak ona przetrze szlaki to może i my odwiedzimy w końcu nasze morze.

Może kiedyś się spotkamy...

08/09/13 20:09:53

Cześć Mamusie :) Dopiero teraz mam kompa bo M zabrał do pracy i nie było go trzy dni ;) Patrysiowi zdrówka życzę, nasz forumowy chorowitek :-{: Filusiowa, zaproszenia super, zapisałam sobie aukcję i chyba też skorzystam :okk: I ja uważam, że jesteś super mądrą mamą. Larysa, a niedawno myślałam o Tobie i o Ł, myślałam, że jest ok, szkoda że się nie układa ale jestem dobrej myśli. Lili mam do Ciebie pytanko, jak z Kołobrzegu dostać się do Mielna albo Sarbinowa ? Jeżdżą jakieś busiki ? i jak często. Bosaa a ja myślałam, że na wspólnej to wszyscy oglądają ;)