Może kiedyś się spotkamy...

19/09/13 20:19:13

fajne te buciki co pokazujecie, ja jeszcze się nie rozglądałam, a chyba powinnam... tylko mam problem bo Kornelka podwija do spodu paluszki jak jej zakładam buty i nie bardzo mogę jej zamierzyć. chciałam jej teraz takie wyższe adidaski kupić no ale nawet nie dało jej nóżki włożyć :( Igusia to chyba szybko to ciemiączko zrosło się, rzeczywiście wagowo Maja pulpecik jest, ale też bym nie głodziła z tego powodu dziecka. Wera to się znów jakieś dziadostwo do Was przyplątało, zdrowiejcie wszyscy :* A u nas po wczorajszych problemach Kornelki z zasypianiem z powodu zatkanego noska katarem trochę lepiej. w nocy się przebudzała, biedaczka nie mogła ssać bo nie mogła oddychać i musiałam ją kołysać na rękach a potem męża budziłam, bo już ona ciężka jest i nie dawałam rady. Dziś wstała z czerwonymi i opuchniętymi od płaczu oczkami, ale rano tylko jej trochę pociekło z nosa a po wkropleniu nasivin chyba przeszło, bo już nie flikała :) teraz już zasnęła, ale słyszę że jej coś tam żęzi i pokasływać zaczęła :( Bossa i co z tymi danymi? nie dostałam od ciebie wiadomości, chyba że Filusiowej wysłałaś :)

Może kiedyś się spotkamy...

19/09/13 18:26:24

Bossa na mjm napisz mi jak się nazwałaś a ja ci podam moje dane to poszukasz

Może kiedyś się spotkamy...

17/09/13 12:53:38

hej miałam wam wcześniej napisać, że mama Karolka chce do nas dołączyć ale nie może się tu jakoś zarejestrować :( ale założyła fb, już zasugerowałam znajomości to może zaprosimy ją do naszej grupy? co wy na to?

Może kiedyś się spotkamy...

16/09/13 20:48:04

Wera wczoraj było ładnie a dziś też u nas padało i zimno, że aż w kominku rozpaliłam Bosa to się mobilizuj i dawaj na fb :)Twój mąż to dużo "podróżuje" w pracy, na pewno szybko zleci do piątku :) Larysa to dobrze że przeszła choroba i Laura się już nie musi męczyć :)

Może kiedyś się spotkamy...

15/09/13 21:29:37

Magnolia oj to się Oli namęczył, biedulek. Zdrówka dla niego :* Igusia dla Eryka też dużo zdrówka :* Webciu gratulacje dlA Maksia! i zdrówka, oj zaczyna się czas chorób :( Filusiowa i dla Filipka gratulacje! Magnolia to ja dziewica po porodzie jestem hihihi w sumie przed też :P :lol: :P: U nas dziś było bardzo ładnie a na słoneczku to tak przygrzewało że hoho :) wybraliśmy się na grzyby po obrzeżach lasu i caly koszyk grzybów i to 3/4 borowików :) Też muszę nagrać jakiś filmik z Kornelką, jutro spróbuję coś wykombinować :)