Choroba a owulacja

24/09/13 10:08:49

Cześć, zastanawia mnie jak wygląda sprawa z owulacją w momencie gdy na 2 dni przed spodziewanymi dniami płodnymi kobieta choruje? z wykresu wynika, że od dzisiaj (do soboty) mam dni płodne ze spodziewaną w ich trakcie owulacją jednakże w niedzielę dostałam ostrej tzw. grypy jelitowej. wczoraj jeszcze utrzymywała się gorączka i brałam syropy przeciwgorączkowe. Dzisiaj już jest lepiej i temp. rano już 36,51 (w nd i pon ponad 38). Zastanawiam się czy w tym cyklu w związku z chorobą wystąpi owulacja? Czy są to procesy niezależne? Czy mogę mieć nadzieję na ewentualną ciążę? Czy powinnam nadal 'wypatrywać' owulacji czy już nie ma sensu? Czy macie jakieś doświadczenia w tej kwestii? Będę wdzięczna za odpowiedzi ;) Pozdrawiam

badania w 21dc

08/09/13 00:29:30

Cześć! z podowu ciągłego braku bobaska, zostałam (nareszcie) skierowana na badania, pierwsze wyniki już odebrane: progesteron 9,5ng/ml prolaktyna 6,97ng/ml testosteron 0,423 ng/ml czy są to poprawne wyniki w 21 dc? czy coś niepokoi? do gin pójdę jak będę miała już całość badań ale te po 2 dc (oczekuję na @ choć wolałabym już jej nie dostać przez jakiś czas;)) Pozdr W.

Inseminacja

05/09/13 20:49:31

malibuu - tak mi przykro... :( monis2008 - no niestety na takich lekarzy trafiałam - nie wiem czy to jakaś plaga, że nie chcą dawać skierowań na badania ? :-/ genralnie te skierowanie ostatnie to prawie wyrwałam (założyłam sobie w duchu, że nie wyjdę bez skierowań, na szczęście nie musiałam długo prosić) a tak ogólnie, to każdy lekarz odsyłał mnie z kwitkiem, że to niby za wcześnie na robienie badań bo diagnozy zaczyna się robić po 1,5 roku starań (!!!)co za kretynizm (tyle czasu czekać aby później sprawdzić czy wszystko ok?!?, a co jak nie? kolejny czas na leczenie... wrrr... jak o tym myślę to mnie skręca.) teraz odbieram pomału badania: prolaktyna, testosteron itp. później kieruję się do lekarza, jeśli jest wszytko ok, to po prostu żyjemy spokojnie dalej i zobaczymy co życie przyniesie.

Inseminacja

15/08/13 21:23:31

hello ;) ja na razie odpuszczam IUI. w końcu trafiłam na gin, która skierowała mnie na badania (do tej pory żaden z lek. nie skierował mnie nawet na podstawowe badania), zrobię badania i zobaczymy co będzie. póki co staram się nie stresować i powtarzam sobie: 'natura wie co robi' :) Pozdrawiam Was serdecznie, odezwę się za jakiś czas... 3mam za Was mocno kciuki! :)

Inseminacja

12/08/13 18:04:51

czekam cały czas na @. wczoraj ból brzucha, spadek temp i wieczorem lekkie brązowe plamienie. dzisiaj od rana ból brzucha i brązowe plamienie, czy to początek @...? czy coś dzieje się niedobrego? jutro po południu mam wizytę u gin. dzwoniłam do gin który robił mi IUI i stwierdził, że to początek @ i trzeba czekać na właściwą @. czy to prawda?