*******LISTOPADÓWECZKI 2013*******

26/12/13 22:28:18

[quote="MaSha":edirmov4] Olusia, Anula Wszystkiego najlepszego dla Zuzi i Julci z okazji ukończenia 2 miesiączków :D
MaSha - w imieniu Julci ślicznie dziękuję za pamięć i życzenia :sss: :D [quote="agaciaz":edirmov4]Alicja dzisiaj kończy 2 miesiące. :)
agaciaz - dużo zdrówka i samych pogodnych dni dla Ali :D

*******LISTOPADÓWECZKI 2013*******

09/12/13 14:53:55

agaciaz - nasze córy w podobnym wieku są (moja o 1 dzień starsza) i moja też już się intensywnie wpatruje w twarz, ale jeszcze się świadomie nie uśmiecha :( Już nie mogę się doczekać jej uśmiechów.

*******LISTOPADÓWECZKI 2013*******

09/12/13 12:01:36

Witajcie :) manusia, AnJ - witajcie w domu :D manusia - Zuzanka słodziutka :) A poród faktycznie miałaś ekspresowy :) Jesteś stworzona do rodzenia dzieci - nie zmarnuj tego :lol: Ten szybki poród to chyba nagroda za te długie dni oczekiwania na córcię :) [quote="barbarzyca":2d3np98n]Ja się mogę podzielić. Właśnie odciągnęłam 180 ml i nie wiem co z tym zrobić...
Ja chętnie przyjmę :D Dziewczyny, zazdroszczę Wam tej cudnej laktacji i tej zawrotnej ilości mleka... violka - bardzo dobrze, że zmieniacie lekarza. Warto zasięgnąć rady i pomocy u kogoś innego, zwłaszcza, że z oczkiem nie jest lepiej po leczeniu. Zdrowie dzidzi najważniejsze. Trzymam kciuki, żeby wreszcie diagnoza była trafiona i oczka wyzdrowiały :ok: U nas notoryczny brak czasu na wszystko. Mała coraz mniej śpi, a jak nie śpi to trzeba się z nią "bawić", bo sama nie będzie leżeć w wózku czy łóżeczku. Podczytuję forum, żeby wiedzieć co się u Was dzieje, ale już na pisanie nie starcza mi czasu. Momentami czuję się jak ven-a kilka dni temu, z tą tylko różnicą, że Julka nie płacze, a jedynie domaga się uwagi, przytulania i lulania. Ostatnio siedziałam z nią na kanapie 5 godzin, bo co odłożyłam do łóżeczka to się budziła. Teraz też, już zaczyna się budzić (ledwo zaczęłam pisać).

*******LISTOPADÓWECZKI 2013*******

29/11/13 15:58:46

Juliette gratulacje :D Jasiu witaj po tej stronie brzuszka :hbd: agaciaz ? faktycznie nasze córy urodziły się z tą samą wagą :) Moja o 2 tygodnie starsza od Twojej a taka chuda się urodziła ;) Ile Ala teraz waży? looi ? najlepsze życzenia dla Lenki z okazji skończonego miesiąca :D manusia ? ależ ta Twoja córa leniwa. Za dobrze jej w Twoim brzuszku ;) ven-a ? super, że Malutka pięknie przybiera :) A co do porodu ? ja też krzyczałam, że nie dam rady :) I przy pierwszych skurczach partych miałam tylko jedną myśl ? dlaczego nie można teraz dostać znieczulenia. A potem to już poszło ;) MaSha ? ja leżałam po porodzie na porodówce jeszcze 2 dni i noc (nie było miejsc na położnictwie) i w tym czasie ?uczestniczyłam? w trzech porodach (jeden w dzień i dwa w nocy). Jak słyszałam te krzyki i jęki to mi się przypominał mój poród o którym chciałam już zapomnieć i nie mogłam jakoś w pełni odpocząć ;) My kąpiemy dwa razy w tygodniu. Pediatra w szkole rodzenia mówił, żeby takiego malucha kąpać nawet 1x w tygodniu, ale wie, że to się może wydawać za rzadko, więc radzi 2x nie częściej, czyli co 2-3 dni.

*******LISTOPADÓWECZKI 2013*******

27/11/13 15:22:04

ven-a ? świetnie, że jesteście już w domku :) ucałuj Juliankę :) Super, że masz pokarm i córcia pięknie ssie :) Zazdroszczę :) Jak będziesz miała chwilkę wolnego, to uzupełnij proszę moje dane w tabelce, bo widzę, że świeci pustkami ;) godzina porodu: 5:50, SN, waga: 3040g, wzrost: 55cm, Apgar: 10. manusia ? trzymam kciuki za wizytę :ok: żeby się coś wreszcie ruszyło MaSha ? my chyba też będziemy szczepić na wszystko. Życzę zdrówka wszystkim chorowitkom, tym dużym i małym :) Współczuję dziewczynom, których mężowie wyjeżdżają do pracy na całe tygodnie. Podziwiam Was kochane. Mojego M nie ma całymi dniami, wraca dopiero wieczorem. No ale jak już przyjdzie, to zawsze coś pomoże przez te kilka godzin.