***!!***STYCZNIÓWKI 2014***!!***

28/02/14 08:44:28

Mamuska93 piję mleko NAN 3 HA i dolewam do kawy. Jem ryż biały i może być brązowy, kasza gryczana, jaglana, mięsko, chleb, makarony i słodycze bezglutenowe niskobiałkowe, dżemy. Az tak źle nie jest. Dzisiaj chyba z przemęczenia jak siedziałam w łóżku czułam jak mi wiruje w głowie. mam nadzieję, że nie odpadnę. Dzielną masz córcię no i ciebie też podziwiam, bo te szelki jak dla mnie nie wyglądają na zbyt fajne i wygodne. Mamuska93 jak wklejasz zdjęcia na forum? Caroline1984 dzięki kochana. Chyba trochę odpuszczę z tymi porządkami. A córka też za kasą czekała na zabawkę ;) Mój syn lubi spać w leżaczku jak mu pod dupskiem wibruje i mam spokój. A dzisiaj zaczął się przyglądać karuzeli w łóżeczku, bo wcześniej nie była założona, ale i tak przyłapuję go na tym jak spogląda na TV. Pędzę ogarnąć salon.

***!!***STYCZNIÓWKI 2014***!!***

28/02/14 05:45:53

Dziewczyny jestem załamana. Mały jest jednak uczulony na gluten. Wyeliminowałam go z jedzenia i teraz jestem na diecie bezglutenowej niskobiałkowej. Jedzenie tak naprawdę okropne tylko na śniadanie - chleb to papier toaletowy, ale daję radę. Mleko piję Nan 3 HA z hydrolizowanym białkiem. Moja położna przedyskutowała nasz przypadek z neonatologiem ze szpitala no i jeśli ja teraz pocierpię to mój syn w przyszłości może nie mieć alergii pokarmowej. Jego wysypka bo 3 dniach diety zrobiła się bledsza, więc efekty są. Polecił nam też probiotyk Neonatus LCR. Przedwczoraj mieliśmy 4 godziny płaczu, bo nie wiedziałam i zjadłam całe 2 jajka, ale wczoraj mieliśmy to samo mimo, że jadłam tylko swoje produkty. Myślę, że ma też kolki. Mąż robi mi jazdę, że powinnam mu podawać Sab Simplex. Słyszałam jeszcze, że delicol jest na kolki, ale ja nie wiem co mam już sama robić. Przyjdzie położna dzisiaj to obgadam z nią wszystko. Popłakałam się wczoraj. Pokłóciliśmy się jak nigdy i teraz się nie odzywamy. Nie mam już na nic siły i czasu. Mąż zrzuca na mnie obowiązki domowe, a jego nie ma cały dzień, a jak przyjedzie to się wymądrza. A ja z wywalonym jęzorem gotuje, sprzątam, prasuję i zajmuję się maleństwem, a sił coraz mniej. Za bardzo się spalam, a on i tak tego nie docenia. USG bioderek wyszło ok. Kontrola za 3 miesiące. USG brzucha też wyszło o.k. -wielkość miedniczki w normie. Badanie krwi też wyszło o.k. Najstarszej wypadł wczoraj pierwszy ząbek. Jak też przeżywała. Była podekscytowana i nie mogła się doczekać wróżki zębuszki. Na początku była panika, bo ząbek gdzieś upadł i nie mogła go znaleźć i zaczęła płakać, ale udało się go poszukać. Nawet rysunek namalowała dla wróżki.

***!!***STYCZNIÓWKI 2014***!!***

25/02/14 20:55:32

Witam Was kochane. Ciągle brakuje mi czasu żeby napisać. TUSIEK GRATULUJĘ !!!! U nas sprawa wygląda tak: 2 tygodnie jestem już bez białka, ale okazało się dzisiaj ponieważ mój syniu ma od czwartku wysypkę na buzi no i nadal reagował płaczem i prężył się po jedzeniu, że ma prawdopodobnie alergię na gluten. Czeka Mnie kolejna dieta ponieważ chcę karmić piersią :( Jutro idziemy na usg bioder i usg brzuszka - młody miał zastój w lewej nerce i musimy to skontrolować, poza tym okazało się, że ma żółtaczkę i musimy pobrać krew z paluszka. Będę jutro płakać z moim synkiem.

***!!***STYCZNIÓWKI 2014***!!***

13/02/14 21:20:12

kurczaczek83 oglądałam fotki ze spacerku. Bryka pełen wypas :D Bardzo mi się podoba ten kolorek. My mamy malutki wózek Graco Evo, bo ciężko byłoby mi go wygramolić z 4 piętra i niestety był tylko w 4 kolorach i my mamy szaro-czarny. Co do szczepień to my jeszcze się nie zastanawialiśmy. Starszą szczepiliśmy bezpłatnymi, bez rota, a pneumokoki i meningokoki raz w drugim roku życia i jedną dawką na ospę też w drugim roku życia. W zeszłym roku moja córka miała pneumokoka w nosie i ospę. Ospę przeszła super - 10 krostek, a na pneumokoka miałyśmy antybiotyk. Z tego co rozmawiałam dzisiaj z moją położną szczepionka jest na 3 szczepy pneumokoka, a wszystkich jest więcej, bo około 13. Myślę, że rotawirusy odpuszczę, a pneumokoki i meningokoki też w razie czego zaszczepię raz w drugim roku życia. A ja musiałam odstawić nabiał, bo moje dziecko wyło wieczorami od bólu brzuszka 2 godz. Dzisiaj drugi wieczór kiedy jest spokój chociaż nie chcę zapeszyć. Jeśli to pomoże, to rezygnuję z jogurtów, mleka, masełka, itd. do 3 m-ca. Trudno wolę to niż ten płacz. Przetestowałam dzisiaj mój elektryczny laktator Lovi Prolactis - DZIEWCZYNY JEST SUPERRRRR !!! Polecam wam w 100 %. Ściągnęłam 90 ml i zostawiłam moje dziecię z moją mamą. Syniu wypił z butli moje mleczko i nawet się nie zastanawiał, że to nie cycu tylko butla. Z głodu było mu wszystko jedno, hehe. Jak mogłabym wstawić na forum fotkę ?

***!!***STYCZNIÓWKI 2014***!!***

10/02/14 15:43:23

C@roline 1984 urlopu ojcowskiego nie można dzielić. Trzeba wykorzystać 14 dni ciągiem nie później niż do ukończenia przez dziecko 12 miesiąca życia. Mój synek robi kilka razy dziennie kupkę, no i w nocy też.