Zostać mamą w 2017 roku.

27/06/16 17:52:32

Tillka - bardzo bardzo mi przykro, że Wam się nie udało. Myślałam, że może jak podali dwa zarodki to coś może z tego być w końcu a tu nic. Jak koło bety umieściłaś datę to najpierw myślałam że to pozytywny wynik bety bo tak to wyglądało. Z adopcją Cię rozumiem doskonale - nie jest dla wszystkich. Szkoda, że nie macie więcej prób bo jedna dziewczyna zaskoczyła dopiero po 13 ivf - no ale ona miała dużo kasy i nie było to dla niej obciążenie finansowe. Nie wiem co powiedziecć, bo nie potrafię postawić się w Twojej sytuacji. Cuda medyczne się zdarzają, ale nie są na zamówienie i są rzadkie więc życzenie tego wydaje mi się trochę słabe. Mamy takie bardzo nam bliskie małżeństwo bez dzieci (wszystkie parametry u niej i u niego rewelacyjne i nie wiadomo dlaczego naturalnie im się nie udało, kilka ivf i też nic, adoptować nie chcieli)- zmierzam do tego, że są razem bardzo szczęśliwą rodziną, pogodzili się że "jest jak jest" a w ich przypadku jest super- wspaniale spędzają razem czas, dużo podróżują i w ogóle są radośni, pełni życia i fajni. Nie wiem czy to dla Ciebie jest jakikolwiek pocieszenie - teraz pewnie nie - ale piszę o nich, bo dają nadzieję, że szczęście li tylko nie zależy od posiadania dzieci. Znam też samotne osoby które ku mojemu zdziwieniu potrafią być szczęśliwe. Także muszę Ci napisać, że teraz musisz się skupić na tym, że masz wspaniałego męża który Cię kocha bo myślę, że to jest bez wątpienia wspaniała sprawa w Twoim życiu a życie jest tak krótkie że warto to jak najczęściej zauważać. Tillka, trzymaj się dzielnie. Jakby cud się jednak zdarzył to daj znać jak zechcesz na maila bo ja tu już nie będę raczej zaglądać. Zawsze myślę o Tobie ciepło, pozdrawiam i życzę Ci dużo szczęścia!!!!! I tak jesteś mocna że sobie jakoś z tym wszystkim radzisz i pracujesz. Podziwiam.

Zostać mamą w 2016 roku

27/01/16 14:45:26

Kasieńka - dzięki za pamięć :-) U nas wszystko dobrze - i dzieciaki i mąż :-) Wow, super, że będziecie starać się o następnego dzieciaczka. Bardzo szybko ;-) U nas zawsze były co najmniej 4 lata przerwy, ale przynajmniej u Ciebie będzie bez stresu i na luzie jak teraz zaczniecie.... POWODZENIA!

Zostać mamą w 2016 roku

22/01/16 01:32:02

Tillka jak się trzymasz? Co u Ciebie?

Zostać mamą w 2016 roku

18/10/15 10:30:56

Ewa - napiszę krótko - wszystko co robisz tzn. dieta, ćwiczenia, duphaston, clo, inofolic, witaminy, zioła, magnez, - super. Ale ja żeby mieć pewność, że nie zmarnuję kolejnego roku starając się tak bardzo poszłabym jeszcze do diabetologa lub ginekologa-endokrynologa po metforminę. Za dużo jest przypadków, że dopiero z metforminą przy insulinooporności i PCOS udaje się zajść w ciążę. Sama metformina nie zaszkodzi a może pomóc. To jest tylko moje subiektywne zdanie i ja bym tak zrobiła.

Zostać mamą w 2016 roku

11/10/15 08:49:57

Tillka - że Ty masz jeszcze siłę kibicować innym i trzymać kciuki....Wiesz już kiedy czeka Was wycieczka do Łodzi? może Scratching?