CLOSTILBEGYT

09/01/14 15:06:17

Cześć dziewczyny widzę że tu cisza całkowite. Na początek dla Was wszystkich wszystkiego dobrego w Nowy Roku. Ja dziś miałam pierwsze badania. Jestem w 11 tyg ciąży, nie mam żadnych objawów tylko rano mam wstręt do jedzenia ale przechodzi. Wizytę mam teraz 20.01. Powiedzcie mi dziewczyny czy mój brzuch powinien być już widoczny? Jakoś ostatnio się bardzo denerwuję że nic a nic nie widać jak leżę to normalnie płaska jak decha co o tym myślicie. W necie w sumie czytałam że później widać ale jakoś strach mnie zżera. Pozdrawiam

CLOSTILBEGYT

03/12/13 09:36:47

Note-ja nastawiałam się co miesiąc że nam się uda a co miesiąc byłam rozczarowana. Udało nam się bez clo dosłownie brałam kwas foliowy i luteinę sama sobie wyliczyłam dni płodne i dla mnie to największy był szok że bez żadnych wspomagaczy udało się . Trzymam kciuki b.mocno :papa:

CLOSTILBEGYT

27/11/13 10:56:38

Note-wiem że to ciężkie. Ja bardzo się boje teraz o maleństwo co rośnie bo biorę jedną tabletkę dziennie. Neurolog powiedział że te leki co biorę są najmniej szkodliwe ale wiesz zawsze jakieś ryzyko jest.Zaraz jak myślę o tym to ryczę, ale lepsze te leki niż znów stracić przytomność i mieć jakieś durne drgawki. Nigdy takiego czegoś nie miałam skąd to guwno przychodzi do człowieka. Ja nie mogę sobie z nerwami poradzić i jeszcze myślę o tym wszystkim a to dopiero początek ciąży. Trzymam kciuki za Ciebie

CLOSTILBEGYT

26/11/13 15:13:13

Note-4 tydzień. To moja druga ciąża mam już synka który lada dzień skończy 4 latka. Czy Ty starasz się o pierwsze dziecko?

CLOSTILBEGYT

25/11/13 19:08:07

Hej dziewczyny udało się dziś byłam na wizycie i jestem w ciąży :D Jutro mam wizytę u neurologa bo u mnie jest jeszcze taki problem że miałam upadek w pracy i biorę leki przeciwpadaczkowe to dopiero straszne :dada: