Starajace, sie po raz pierwszy, dziewczyny po 30

16/03/13 11:37:38

Witajcie, fajnie że ktoś się tutaj pojawia. Ja odebrałam nasze wyniki. Przebadalismy sie po 4 miesiącach starań. Ktoś mógłby popukać się w głowę bo co to za starania, ale coś mi podpowiadało że coś jest nie tak. I rzeczywiście, wyniki męża to dramat. Totalna załamka. Oczywiście mamy już umówione spotkania z andrologiem, usg jąder i plany na aku kturę dla dwojga. Poza tym oczywiście witaminy PROXEED (strasznie drogie :twisted: ) , maca i bawełniane gatki. Czy to pomoże? Zobaczymy, na razie planujemy walczyć. Pozdrawiam wszystkie over 30!

Starajace, sie po raz pierwszy, dziewczyny po 30

02/03/13 10:53:29

No podaję to jako przykład ekstremalny, ale powiem ci ze wyglądają fajnie. Mała Giulia jest śliczna, a rzęsy ma jak doklejane takie długie. Ta moja sąsiadka już od najmłodszych lat wiedziała że będą problemy, miała miesiączkę raz na rok, próbowała naturalnie, ale nigdy własnymi siłami nie zaszła w ciąże. Miała in vitro robione wiele razy, 4 tutaj we Włoszech (bo 2 razy jest robione nieodpłatnie) i raz w Hiszpanii. Podobno mają fenomenalne osiągnięcia! Ona od razu zaszła w ciąże i donosiła bez problemu. Teraz wysłała tam koleżankę która jest już w ciąży i czeka na baby. Bardzo dużo Włochów jeździ do Hiszpanii, nie dlatego że tu nie można, absolutnie, jest pełno prywatnych klinik, ale Hiszpanie są podobno fenomenalni. Kosztują 2x tyle ale jak widać warto.

Starajace, sie po raz pierwszy, dziewczyny po 30

01/03/13 20:40:29

Ja na razie jeszcze nie sprawdzałam drożności jajowodów, 13 mam wizytę u bardzo dobrej gin i ona pewnie bedzię radzić co i jak. Teraz uprawiam ogródek, spaceruję z moją jamnisią i przygotowuję się na sezon , ja pracę zaczynam od kwietnia. Sąsiadka mnie uświadamia, ona po 10 lat , w wieku 41 lat urodziła pierwsze dziecko. Czyli można!

Starajace, sie po raz pierwszy, dziewczyny po 30

01/03/13 20:32:00

Hej Chomiczka! Na razie ok, depresji nie ma tylko troche niepokoju, dlatego zaczynam się badać i jestem dobrej myśli. Będzie ok, byle nie zablokować sie psychicznie. Na razie planuję dzień kobiet. We Włoszech to typowo babkski dzień, wypady na drineczka, do kina albo na kolację, faceci mają zakaz wstępu. :P:

Starajace, sie po raz pierwszy, dziewczyny po 30

01/03/13 14:14:09

Dookoła mnie też dużo ciężarnych i to takich po pierwszej próbie. Po prostu planują i hop już w ciąży. Przyjaciółka miała operację na mózg a (niewiedząt o tym) była już w ciazy. Ciąża bezproblemowa , chłopczyk zdrowy. W zeszłym roku operacja na jajniku miała tam cos dziwnego - chyba potworniaka. W grudniu po jednej próbie zachodzi w ciąże. :shock: