Propozycje zabaw z naszymi maluchami.

19/02/13 17:57:49

Wspólnych zabaw jest naprawdę bardzo dużo. Ich wybór zależy tylko od wieku i umiejętności dziecka. U nas bardzo często był stary niedźwiedź, kółko graniaste, zabawa w chowanego, zabawa w pociąg. Wspólne malowanie, czy lepienie z plasteliny. Dla dziecka to jest bardzo ważny czas, bo spędzony z rodzicem, a rodzic dzięki takiej wspólnej zabawie może dostrzec jak rozwija się jego dziecko.

kiedy rower? kiedy hulajnoga? :)

19/02/13 17:56:44

Teraz może kupić hulajnogę Mini, która jest stworzona specjalnie dla najmłodszych dzieci. Jest lekka, solidnie wykonana, idealna dla początkujących. Myślę, że taki prezent na pewno by się spodobał każdemu dziecku.

Jaki prezent dla 4-latki, która ma wszystko ??

19/02/13 17:55:13

A może kupić coś z czym dziecko mogłoby poszaleć na podwórku. Myślę, że np. rower czy hulajnoga na pewno sprawiły by radość dziecku. Przed zakupem warto jednak spytać rodziców czy dziecko, aby nie ma już którejś z tych rzeczy i czy w ogóle to dobry pomysł. Bo wiadomo, że kupno roweru czy hulajnogi to nie mały wydatek i szkoda żeby potem zakup się marnował jak będzie nie trafiony.

łóżko dla dziecka

19/02/13 17:52:40

Największy wybór inspiracji i dziecięcych mebli znajdziemy w sklepach internetowych. Można tam kupić całe zestawy tematyczne mebli. Dla chłopców zestaw piłkarski, rakieta bądź samochód, a dla dziewczynek np zestaw z kotkiem lub z księżniczką.

Przedszkole- problem.

19/02/13 17:50:27

[quote="pasia251":k32gyarh] Wiola obawiam się, że niestety po prostu potrzeba czasu. Mój tez płakał, a teraz jest juz spokój. musisz być konsekwentna. I żegnaj się z nim w tym przedszkolu jak najszybciej, nie przedłużaj pożegnania i rozstania. zobaczysz, że mały przywyknie i będzie dobrze.
Zgadzam się. Tylko konsekwencja i wytrwałość tu może pomóc, nie możesz się złamać tym bardziej, że Mały dobrze się potem bawi i mały wraca uśmiechnięty tzn. że krzywda mu się nie dzieje. Po prostu musi swoje wypłakać, wiele dzieci tak ma. Jedne płaczą tydzień, inne 3 tygodnie, a jeszcze inne kilka miesięcy.