*CZERWCÓWKI 2013*

04/07/13 23:15:51

Akihito, jeśli mogę poradzić to na trądzik niemowlęcy u nas zadziałały bardzo dobrze dwie rzeczy: przecieranie kilka razy dziennie buziuni naparem z szałwii, oraz smarowanie kremem Bepanten. Po trzech dniach takowych zabiegów buziunia piękniutka znów, ale ponoć trądzik niemowlęcy ma tendencje nawracania, także trzeba obserwować. Jeśli mimo takowych kuracji nie zniknie to proponuje wizytę u pediatry przepisze maść witaminową. Nie chcę straszyć, ale ponoć jeśli trądzik nie znika, a mimo zabiegów pielęgnacyjnych jest go coraz więcej, to może on byś symptomem skazy białkowej. Marcia jeśli masz muszle i korzystasz z nich to napisz proszę czy jesteś z nich zadowolona i czy opłaca się je zakupić?

*CZERWCÓWKI 2013*

04/07/13 19:53:12

Cześć Mamuśki :) Mam pytanie, czy któraś z was posiada może muszle laktacyjne do zbierania mleka? Zastanawiam się nad kupnem zestawu muszli z Aventu i jestem bardzo ciekawa opinii. Pozdrawiam :papa:

*CZERWCÓWKI 2013*

04/06/13 13:35:53

Czyli kokos, dzięki za podpowiedz. :D

*CZERWCÓWKI 2013*

04/06/13 13:34:33

Jeśli na stronie bez przeszyć to znaczy że na kokosowej. Łatwo to sprawdzić bynajmniej w tym moim materacyku, bo ma wszyty ekspres i po otworzeniu widać że w tej pikowanej części to wszyte są ziarna gryki. Muszę się zastanowić i przemyśleć którą stroną do góry najpierw, bo juz chciałam ubrać łóżeczko dziś lub jutro.

*CZERWCÓWKI 2013*

04/06/13 13:18:20

Witam. Serdeczne gratulacje dla Lidi, duży zdrowy chłopak z Boryska . Mam pytanie odnośnie materacyka do łóżeczka dziecięcego. Mam materac gryczano- kokosowy po starszej córce i nie pamiętam na której stronie najpierw kłaść dzieciątko? Znalazłam taki opis : Strona gryczana jest jedynym naturalnym podkładem do spania. Łuska gryczana znajdująca się w specjalnie dobranych, przepikowanych kwadratach posiada unikalne właściwości antyalergiczne, antypotowe, antyodleżynowe, właściwości zapobiegające wadom kręgosłupa i wspomagające leczenie wad już istniejących. Strona kokosowa stanowi uzupełnienie właściwości zdrowotnych materaca. Mata kokosowa dzięki swojej strukturze pozwala na swobodny przepływ powietrza. Wydaje mi sie z tego że zatem najpierw po stronie gryczanej, jak myślicie?