PAZDZIERNIKOWE SZKRABY 2007

01/01/09 21:51:33

Witam wszystkie w Nowym Roku. Ciężki dziś dzień ale na szczęście wszystko wraca do normy :) Na sylwestrze wybawiliśmy się super :) Tylko tak jakoś szybko minęło. Oliwek teściom przespał spokojnie noc więc było dobrze. Palomcia: to jest to mieszkanko w domku, które wynajmujemy od 01 listopada. Moi rodzice zrobili w nim remont bo pomieszkamy to dłuuuuuuuugo. A myśmy sobie kupili wypoczynek do salonu, Oliwkowi segment i nam łóżko do sypialni. My mamy zamiar mieszkać tu dopóki się swojego domku nie dorobimy :) A to jeszcze potrwa :) Zdjęcia w galerii śliczne :) aguś tancerz z synunia rewelacja. A zdjęcie sztucznych ogni boskie :) Danita: wyglądałaś pięknie w kreacji i fryzurce :) A z mężem tworzycie śliczną i pogodną parę :) Nuna: Tati wygląda uroczo i cudnie wygląda na tym zdjęciu z sylwestra :) Zmykam dziewczynki bo mi się same oczy zamykają :)

PAZDZIERNIKOWE SZKRABY 2007

30/12/08 23:37:16

Witam późno-wieczornie :) Właśnie skończyłam szykować sałatki na sylwestra. Zbieramy się w 6 par u jednej pary i imprezujemy. Z Oliwkiem zostają mi teściowie :) Więc idziemy poszaleć. Nocnik: nie pomogę bo mój Oliwier nie chce słyszeć o zmianie pampersa (ucieka po całym mieszkaniu) A co dopiero nocnik. Mamy tak grający ale nic nie skutkuje :) Młoda_Mama wymuszanie płaczem.... Miałam to ... I wygląda to tak jak u Ciebie. Chociaż ostatnio się poprawiło za podpowiedzią mojej koleżanki. Wygląda to tak: Oliwek chce pilota np do telewizora i zaczyna wrzeszczeć. Wtedy biorę do Go do siebie i patrząc mu prosto w oczy mówię "popatrz na mnie" On wtedy prubuje się przytulać i całować, ale ja nadal spokojnie mu mówię że ma na mnie popatrzeć. Jak na mnie popatrzy to mówię mu ża jak przestanie płakać to mu dam to o co mu chodzi. Wtedy on się uspokaja. A ja go przytulam i całuję i mówię, że ładnie zrobił i daję mu np tego pilota. Taką samą technikę stosuję jak wchodzi tam gdzie nie powinien. W moim przypadku to działa :) Mam nadzieję, że pomoże u Ciebie. Oki dziewuszki zmykam bo padnięta jestem. Życzę wszystkim wystrzałowego sylwestra i oczywiście czekamy na fotki sylwestrowe. Buziaki Kochane :)[/b]

PAZDZIERNIKOWE SZKRABY 2007

29/12/08 23:39:28

Witam wszystkie późną porą :) W końcu zebrałam się aby do Was napisać bo baaardzo długiej przerwie. Zmobilizował mnie wpis na naszej klasie przez Danitkę :) Więc co u nas :) Oliwek jest strasznie kochanym łobuzem i interesuje go wszystko co nie powinno. Od jakiegoś miesiąca chodzi sam. Tzn biega po całym mieszkaniu. Myślałam, że zacznie później przez te bioderka ale nas wszystkich zaskoczył. Ma 8 ślicznych ząbków i dosyć ładnie zaczyna mówić :) Kilka dni temu wyciągnęliśmy mu szczebelki w łóżeczku bo próbował wchodzić górą :) Ogólnie nadal idzie spać około 20 i śpi do 8 rano. W dzień umie się sobą bardzo ładnie zająć. Nie jest męczący. A jak jest w dzień śpiący to bierze sobie smoczka z ławy (tak to go nie używa) i pieluszkę tetrową i idzie do łóżeczka i usypia :) Jest na etapie wielkiego płaczu jak mu się na coś nie pozwoli. Ale też codziennie rano przychodzi do nas do sypialni, włazi na łóżko i przez pare minut nas całuje i przytula. Kocham te chwile :) Spokojnie znosi rozłąkę ze mną i pasuje mu każde inne towarzystwo :) Jest bardzo towarzyski i uwielbia dzieci :) A co u mnie ? To szkolenie na którym byłam trwło w sumie 3 tygodnie. Ale było całkiem miło i zawsze to odpoczynek nad morzem. Później wróciłam do domu na weekend i jeszcze musiałam jechać na tydzień do Częstochowy. Więc w sumie nie widziałam Oliwka miesiąc :( Coś strasznego. Przegapiłam Jego pierwsze kroczki. Ale pocieszam się tym , że mam całkiem fajną pracę na cały etat z porządną pensją :) Pracuję na cały etet więc mało widzę Oliwka ale za to weekendy są całe nasze bo nie pracuję w soboty:) Na razie Olwiek całe dnie spędza z Tatą i 3 godzinki z Babcią :) Zaraz wkleję w galerii jakieś nasze zdjęcie aktualne. I oczywiście zdjęcie torta z urodzin bo tylko ja nie wkleiłam :) I jak zrobię zdjęcia naszego mieszkanka to też wkleję :) I obiecuję się już systematycznie odzywać :) Buziaki dla Wszystkich :)

PAZDZIERNIKOWE SZKRABY 2007

27/10/08 11:04:24

Wrrrrr Fotograf nas wystawił i powiedział, że dopiero w przyszłym tygodniu :evil: A ja na przecież jadę szkolenie jadę 02-11 na 2 tygodnie.... :( Idę zaraz na spacer poszukać... innego fotografa. :arrow: Co do jedzenia u nas wygląda to tak: 07- mleko z kaszką 200 ml. 08- kanapka z czymkolwiek (ja wtedy jem śniadanie, więc Oliwek też musi dostać 10- mleko z kaszką 200 ml drzemka godzinna. 13- obiad (albo zupa albo drugie danie - to co my i tak jak Danita przyprawiam wszystkim) 16- mleko z kaszką 200 ml drzemka godzinna 18- danonek albo jakaś kanapka 20- mleko z kaszką 240 ml i śpimy do 7 rano. W między czasie jakiś owoc, chrupek, picie itp. Mój Oliwek w ogóle nie chce jeść kaszki łyżeczką tylko musi być płynna w butli. Z tego co widzę to on bardzo dużo je w porównaniu do innych dzieci :shock: Tylko mu jakoś to na wagę nie wpływa :)

PAZDZIERNIKOWE SZKRABY 2007

27/10/08 09:00:19

Hej ja tylko na chwilę. Ślicznie dziękujemy za życzenia urodzinowe :) My również życzymy wszystkim solenizantom wszystkiego najlepszego. Impreza była tak udana, że okazało się, że jest tylko 7 zdjęć z czego 5 z tortem :P Zaraz wychodzimy do fotografa na małą sesję. Wieczorem wrzucę nasze fotki :) Buziaki dla wszystkich :)