swędzenie pochwy

12/06/13 03:00:10

hej ;) Jestem w 6 m-cu ciąży. Od jakiegoś czasu poczułam dziwne krostki przy wejściu do pochwy, które bardzo swędzą i gdy zaczynam je drapać to krew leci bez opamiętania, do tego dochodzi swędzenie warg sromowych i pochwy, oraz niesamowita suchość warg. Mówiłam o tym lekarzowi lecz on stwierdził że to normalne. Miałyście podobny problem?

ile trwaly starania o dzidzie?

30/01/13 12:34:47

Nam to zajęło ok 3-4 miesiące, aż w końcu się udało :D :D :D

Objawy ciązy - potwierdzone..:)

30/01/13 12:30:07

Pierwszy objaw to brak @, jakiś miesiąc i 3 tygodnie. Żadnych nudności, nie mam również smaków, jestem za to cały czas głodna i śpiąca. Śmieje się a za chwile płacze bez powodu. Piersi bolą co jakiś czas. Co jakiś czas ból jak przed @, podwyższona temp (ok 37,2)

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś w ciąży, napisz TUTAJ!

30/01/13 12:14:36

omka - Gdyby to były jakieś zaburzenia to lekarz pewnie by mnie skierował na badania pod tym kątem a nie pod kątem ciąży. Zapytałam bo myślałam ze czasem zaburzenia maja wpływ na wynik testu, żadnych zmian nowotworowych nie mam bo lekarze by to raczej wykryli. Dziś zrobiłam 3 test i również wyszedł pozytywnie, wiec nie ma co doszukiwać się chorób tylko cieszyć się wczesną ciążą ;) Dobrze że zmieniłam lekarza bo nie wiem co by było gdybym chodziła do poprzedniego lekarza. Za 3 tygodnie zobaczę moją malutką fasolkę :D Chyba pora opuścić ten dział i zajrzeć do "potwierdzonych ciąży", bo teraz nie mam podejrzeń tylko mam pewność żej jestem w ciąży ;))

POCHWALCIE SIĘ SWOIMI POZYTYWNYMI TEŚCIKAMI!!!

29/01/13 21:49:30

Myślę że mogę do Was dołączyć ;) 2 testy wyszły pozytywnie, co prawda lekarz jeszcze nie potwierdził ponieważ jest za wcześnie ale myślę że testy nie kłamią. Według obliczeń lekarza jest to dopiero 4 tydz