Mamusie 2008 z Chełma----<--<<-@

14/09/10 13:04:14

a postanowiłam coś napisać :D forum umarło śmiercią naturalną, ale pewnie tak jak ja raz na 100 lat któraś z Was tu zagląda, czy czasem ktoś sobie nie przypomniał i czegoś nie napisał ;) u nas po staremu - ja siedzę w domu (niestety), a Mały rośnie, rozwija się itp. ostatnio byliśmy na bilansie dwulatka i na szczepieniu (zapomnianym, dopiero wezwanie w trybie pilnym nas oprzytomniło ) i okazało się, że Kacperek waży 14,7kg a mierzy 98 cm :) Gosia nasz Mały też miał fazę na niejedzenie, ale póki co mu oddało! tak to widać jest z tymi naszymi dziećmi!!! Swoją drogą to ciekawa jestem co tam u reszty słychać??? Buziaki

Mamusie 2008 z Chełma----<--<<-@

20/04/10 09:52:04

Cześć! To widać ja z synową mamy te same klimaty (oprócz tych 5-tek ;) ) Też smarkam i kicham, a w niedzielę, to byłam pewna, że jak nie zejdę, to oślepnę... Normalnie koszmar przeżyłam... Coś mnie podkusiło, żeby kawę wypić i jak mi walnęło ciśnienie po jakiś 30 minutach, to niewiele pamiętam z pogrzebu prezydenta.... A jeszcze później musiałam jechać witać teściową.... Tragedia... Co do imprez, to u nas też zaczynają się sypać zaproszenia ;) Już dostaliśmy na 9 maja na komunię, później 5 czerwca wesele (Basia coś o tym wie! ;) mam nadzieję, że będziecie!!!), 13 czerwca komunia mojego chrześniaka, 12 lipca okrągłe urodzinki mojego mężusia, 17 kolejne wesele, i jeszcze gdzieś w lipcu chrzciny!!! o urodzinach i imieninach nie wspomnę... Nieźle nie? No buziaki!

Mamusie 2008 z Chełma----<--<<-@

13/04/10 21:41:23

No proszę jakie plany dziecięco - wakacyjne!!! Aż miło poczytać ;) My niecierpliwie czekamy na powroty babć Kacperka, bo tak się składa, że wracają mniej więcej w tym samym czasie :) Już się nie mogę doczekać, bo może wreszcie z małżem wyjdziemy gdzieś na jakieś piweczko wspólnie!!! Ja co do tej TRAGEDII, to się nie wypowiem, bo normalnie brak słów z czysto ludzkiego podejścia do sprawy... Jednakże podzielam opinię Sylwii, że chyba najbardziej szkoda mi załogi!!! No i oczywiście tych wszystkich rodzin ofiar, bo wiem co to znaczy niespodziewanie stracić najbliższą osobę!!! Ja jak miałam badania przed przepisaniem tabletek, to były głównie hormony w określonym dniu cyklu, ale to było wieki temu... I oczywiście było to badanie krwi!

Mamusie 2008 z Chełma----<--<<-@

06/04/10 21:50:48

No ja w piątek odpadam, bo jestem już umówiona! No chyba żeby się coś wykrzaczyło... A po Świętach to ja też nabrałam oponek... Masakra.... no ale nic to, może jakos uda się tego pozbyć przed wakacjami :D :D :D

Mamusie 2008 z Chełma----<--<<-@

02/04/10 11:38:03

No nie?!!! :D :D :D Ja wczoraj skleciłam blok czekoladowy!!! a chyba jutro będę piekła sernik z rosą i robiła śmieciuchę (sałatkę wielowarzywną) i gyrosa chyba i nie wiem co jeszcze, jakoś nie mam weny i nic mi się nie chce.... i najchętniej to zwiałabym gdzieś na jakiś czas, bo już ma dość tej rutyny... Dobra nie smęcę, bo to okres Świąt, a ja tylko psuje nastrój... Jak macie Laski jakiś fajne przepisy to podeślijcie!!!