Jeśli wydaje Ci się, że jesteś w ciąży, napisz TUTAJ!

09/12/12 17:11:13

Witam, jestem 5 dni po laparoskopii i 14 dni po dniu rozpoczęcia ostatniej miesiączki. Wczoraj zaczęło się u mnie dziwne plamienie, głównie brązowe z przerwami na takie bladoczerwone. Okres sam w sobie też był dziwny, brązowawy z dość ciemną krwią. Miałam podejrzenie endometriozy stąd laparoskopia, lekarz jednak stwierdził że torbielka którą znalazł i usunął nie miała wpływu na moje samopoczucie i wszystko jest ok. Mnie jednak nadal boli.. Ostatnie współżycie miało miejsce 13 dni temu (prezerwatywa jako zabezpieczenie), tydzień temu skończyło się tylko na pieszczotach bez możliwości wytrysku i wydaje mi się, że możliwości przeniesienia preejakulatu też zbytnio nie było. Ale może jednak.. Zastanawia mnie czy to aktualne plamienie ma związek z laparoskopią czy może mogłoby wskazywać na ciążę i plamienie implantacyjne? edycja dodam jeszcze że ból utrzymuje się od 5 miesięcy, a wcześniej wykluczano ciąże testami, USG dopochwowym i beta hCG.. w tej chwili nie jestem jednak już niczego pewna, zwłaszcza że zbliżenie było dość niedawno.

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś w ciąży, napisz TUTAJ!

02/12/12 19:58:47

Pomoże mi ktoś szybko? Ważne żebym dzis dostała odpowiedź.. Jutro ide na zabieg. pisałam wczesniej o swojej sytuacji.. Negatywna beta hcg w 4 tygodniu, zwykłe testy też(ostatni robiony w mozliwym 6 tygodniu), ciągłe zapalenia, gorączka, zarówno całego ciała jak i uczucie rozpalenia w pochwie, ciągle mi niedobrze, chce mi sie wymiotować, mam zawroty głowy i problemy z zasypianiem.. "okres" niby był, od zeszłej niedzieli z tym że krew była raz normalnie czerwona a raz brązowa, dzis mam jeszcze lekkie brązowawe plamienia.. Nie wiem co o tym myśleć, boję się że to jednak ciąża..

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś w ciąży, napisz TUTAJ!

23/11/12 23:25:07

A przynajmniej to nie powinna być ciąża.. nic nie mija, jeszcze gorzej się czuję. Ale już w środę laparoskopia..

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś w ciąży, napisz TUTAJ!

22/11/12 17:12:35

jeszcze jedno pytanie, krwawienie z odstawienia które skończyło mi się w dniu robienia bety nie ma na nią żadnego wpływu?

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś w ciąży, napisz TUTAJ!

22/11/12 16:07:52

Częściowo też, ale na innym forum ktoś napisał że becie tez się zdarza oszukiwać i ja już przeżywam. Dziękuję za pomoc :)