problemy z płodnością... POZYTYWNA GRUPA WSPARCIA

20/01/13 13:31:03

aggiew usciski, gratulacje i powodzenia, trzymaj sie cieplutko

problemy z płodnością... POZYTYWNA GRUPA WSPARCIA

25/12/12 23:48:52

Ajsi dzięki za odpowiedź, niestety nie tak łatwo na kogoś wpłynąć jeśli uważa ze coś mu pomoże bo mu się wydaje ze ma problem. Mnie się podejście lekarki wcale nie spodobało i najchętniej bym sobie z nią pogadala i wygarnela co o tym myślę. Dziewczyny trzymajcie się i spokojnych świat.

problemy z płodnością... POZYTYWNA GRUPA WSPARCIA

19/12/12 18:11:40

Melduje sie juz po okresowo :( Nie wiem czy macie moze jakies doswiadczenia z lekami na depresje a staraniami. Dodam ze to nie ja je lykam, zostaly przepisane dla K i nie wiem co mam o tym myslec, boje sie ze beda problemy. Dziewczyny nie mam sily, swiat jakim go znalam wali sie a ja nie umiem sobie poradzic.... Moze to ze nie mozemy zajsc to jakis znak?

problemy z płodnością... POZYTYWNA GRUPA WSPARCIA

15/12/12 18:30:11

Właśnie zajadam mój ból, poziom czekolady we krwi sięgnął zenitu a ja dalej nie mogę zrozumieć dlaczego jest tak ciężko. Tiny rozumiem ze Ty już byłaś na badaniach, wszystko ok? Musisz postarać się przekonać T na badanie, problemy z zajściem muszą być sprawdzone u obojga. Powodzenia. Jutro zaczynam Clomifene, w styczniu lub lutym ide do kliniki i nie wiem czy mam ciągnąć tablety przez następne trzy miesiące czy jednak poprosić o IUI. Zgodziłam się na pol roku leczenia ale jest mi tak ciężko ze zastanawiam się czy to ma sens.

problemy z płodnością... POZYTYWNA GRUPA WSPARCIA

13/12/12 18:03:19

Wcale Ci się nie dziwię ja bym też podejrzewała ze coś jest nie tak. Dobra klinika i lekarz to podstawą. Trzymam kciuki ze będzie lepiej. Ja jestem na 29 dniu i wychodzę z siebie. Im bliżej do okresu tym wolniej czas płynie. . Muszę jesz cz w czekać średnio mam co 30 dni ale ostatnio 32, chociaż po poronieniu może być później..... Wkręcane się bo mnie piersi bolą i niby śluzowe podobne upławy, może trochę podobnie jak w zeszłym miesiącu ależ drugiej strony to nic nadzwyczajnego. Sama już nie wiem. Mam nadzieje ze wam dziewczyny idzie lepiej.