"worki" pod oczami! Jak sobie z nimi radzić?

04/01/13 16:13:05

Moja znajoma ma cienie pod oczami odkąd pamiętam. Używała już tyle kremów i podkładów i nie było i nie ma żadnych efektów;/ Ktoś jej kiedyś powiedział, że po prostu taka już jej uroda. Pogodziła się z tym i przyzwyczaiła się do nich.

Tabletki i kremy na powiększenie biustu

04/01/13 16:11:51

Jak dla mnie takie tabletki to jedna wielka ściema. I nie wierze w ich działanie i śmieszą mnie kobiety, które wierzą w takie tabletki. Trzeba akceptować woje ciało takim jakie jest. Można też zafundować sobie serię ćwiczeń, które ujędrnia i poprawią wygląd naszego ciała.

biale rozstepy

04/01/13 16:09:30

Proponuję wypróbować olejek arganowy. Ma on bardzo szeroki zakres działania i między innymi właśnie ma właściwości silnie nawilżające, dogłębnie nawilża, ujędrnia i napina skórę i redukuję cellulit i rozstępy. Już wiele kobiet potwierdziło skuteczność tego olejku.

katar u miesiecznego dziecka

04/01/13 15:57:22

Nie ma skutecznego sposobu na pozbycie się kataru. Można jedynie trochę załagodzić jego przebieg. A mianowicie trzeba jak najczęściej odciągać wydzielinę z noska i wpuszczać kroplę, max. 3 razy dziennie. Do tego do snu dziecko układamy nie co wyżej na podusze niż dotychczas no i dobrze jest też nawilżać powietrze w pomieszczeniach, w których przebywa maluch.

Pas wyszczuplajacy, gorset

04/01/13 15:50:28

Ja po ciąży kupiłam sobie taki gorset wyszczuplający, dużo za niego dałam, ale nie za bardzo mi pomógł;/ Nie ściskał brzucha jak jakbym chciała i nie dawał spodziewanych efektów, więc jestem tak jakoś na "nie" nastawiona na bieliznę tego typu;/