Inseminacja

12/12/12 19:09:28

Tiilka przykro mi że ci się nie powiodło. Trzeba wziąść się w garść i próbować dalej, bo co innego pozostało? Od jutra zaczynam kolejny sezon z clo, znowu będę fiksować, oj biedny ten mój mąż ;) A co tam u innych dziewczyn? Któraś podchodzi w tym miesiącu do IUI?

Inseminacja

11/12/12 19:11:22

Co tu tak cicho? Jak tam dziewczyny macie jakieś dobre wiadomości? Złe też mogą być to pocieszymy, pogłaskamy i będzie dobrze :) Tillka jak tam po IUI? Testowałaś już? Ja w przyszłą środę jadę na podglądanko ale obawiam się że w ty miesiącu znowu nici z IUI bo owulka wypada w święta :( Może uda się naturalnie ;)

Inseminacja

26/11/12 13:30:27

Trzymam kciuki Tillka. Czas szybko leci nim się nie obejrzysz będziesz testowała :) Ja w tym miesiącu nie podchodzę do IUI po przedawkowaniu Estrofemu pęcherzyki nie urosły. Czekam na kolejny cykl.

.

26/11/12 11:33:07

Tillka masz dzisiaj IUI? Niestety ja w tym miesiącu nie podejdę do IUI bo przedawkowałam Estrofem i pęcherzyki nie urosły. Jestem niepocieszona z tego powodu :( Mój M mówi że nie mam się dołować bo to nie moja wina że nie wiedziałam że mam odstawić tabletki. Pierwszy raz się tak zdarzyło. Nawet na naturalnych cyklach zawsze miałam dominujący pęcherzyk. No ale nie poddaję się od następnego cyklu znowu zaczynamy starania. Lekarka wszystko na kartce mi rozpisała żeby znowu nie było niefajnych niespodzianek. Pozdrawiam wszystkie staraczki i jak tam u was? :)

Inseminacja

22/11/12 13:14:02

Niunia trzymam kciuki za pozytywny wynik 2 IUI. Dasz mi nadzieję że za drugim razem może się udać. Mam dzisiaj dzień zwątpienia. Trzy miesiące temu miałam robione HSG i lekarz mówił żeby próbować bo wielu parom udało się po zabiegu zaskoczyć. No ale się nie udało. Potem pani doktor powiedziała spróbujemy z stymulacją clo i ovitrlle i znowu porażka. Natępny miesiąc IUI i nadal nic :( Teraz mówi ze często dopiero za 3 lub 4 razem udaje się IUI tylko że ja tracę nadzieję że się uda. Ot i cała moja historia. Tillka ja tez chyba w poniedziałek będę miała IUI będziemy razem czekały na wynik.