{)i(} Majóweczki 2013 {)i(}

07/01/13 13:32:20

rzasia bardzo przydatne info.. przyznam że miałam z tym problem :) Poniżej tak jak obiecałam prezentuje Nasz pierwszy mebelek dla Maleństwa wykonany przez Tatusia :)na tabliczce imię Bebe (czekamy na potwierdzenie płci) będzie jeszcze komoda z przewijakiem i łóżeczko ewentualnie jakiś półeczki.. więcej się nie zmieści ;)

{)i(} Majóweczki 2013 {)i(}

06/01/13 17:45:27

Oleniek to fakt mamy jeszcze morze.. ale jak to zwykle bywa jako tubylec nadmorski nie robi to na mnie wrażenia he he ... będziemy spacerować po promenadzie na plażę w sezonie sie nie wciśniemy  viki81 ja stawiam na tommee tippee.. smoczki tej samej firmy  olelech fajnie że Synuś, gratulacje Nie pomyliłaś się bo nadal pracujesz a ja leniuchuję od jakiegoś czasu  olelech, sweetdreams a propo niedawno odwiedził Nas Kuzyn i opowiadał o tym jak to jego żona (obecnie w ciąży) jest wielce niezadowolona żę będą mieli drugiego chłopca. Wpadła w depresje i żałuje że w ogóle jest w ciąży.. bo ona chciałą dziewczynkę ...yyyy.. nie rozumiem ... nie pojmuję.... dejzi mam identyczne podejście.. Co do ludzi mnie bardzo irytuje wścipskość, bezpodstawna ocena i nadopiekuńczość rodziców.. przed chwilą miałam ścięcie z Mamą na temat wiary.. temat drażliwy. Uważam, że kwestia wiary to indywidualna sprawa. Nie poszło o wyznanie a o praktykowanie... cyt.“jak można żyć bez kościoła“, „jak to tak..“ oczywiście nie o mnie a o kimś ale po chwili mój Brat mówi „co tu daleko szukać, patrz na swoją córkę“ ja oczywiście się nakręciłam i niepotrzebnie. Chodzę wtedy kiedy mam potrzebę nie dla innych i przede wszystkim noszę wiarę w sercu a nie na pokaz. Nie znoszę czegoś takiego.... dlaczego ludzie nie moga zająć się swoim życiem? Z braku zajęcia? Moi Rodzice mieszkają na wsi mała społeczność.. itd. Nie chcę się na ten temat rozwodzić ale w skrócie żadne argumenty nie przemawiają. Na pewno domyślacie się o co chodzi. W konsekwencji dałam sobie spokój.. nie kontynuowałam tej żenującej dyskusji.

{)i(} Majóweczki 2013 {)i(}

06/01/13 08:33:21

Witam w niedzielny poranek :D Dziewczyny jest postęp w sprawie... mianowicie moj M się oswaja z myślą że bedę miała "Pana Doktora" :) Wczoraj rozmawialiśmy wszystko zmierza w dobrym kierunku ;) Ja to jestem agentka dziś niedziela.. wstaje rano o 6:00 i z wielkim zacięciem szykuję sie na badania do ktu pobrań w naszej przychodni.. nabrałam ksiażek, słuchawki.. bo glukozę mam zrobić :) biegiem do samochodu zapakowałam się.. siedzę.. ale coś mi nie pasuje.. PRZECIEŻ JEST NIEDZIELA !!! :) :) :) Oleniek Twoje uwagi są trafne.. wózek jest ogólnie "ładny" i rzeczywiście na powierzchnie idealne.. byłam w sklepie i pojeździłam sobie quinny buzz starszy model ale rama identyczna. Jest malutki zgrabny.. tyle mogę stwierdzić po płytkach w sklepie było idealnie.. jedynie opieram się na opini koleżanki która miała go wcześniej. Z drugiej strony po lesie chciałabym trochę pojeździć.. wiem że można 3 kołówkę wymienić na 4.. i są też koła terenowe na wymiankę.. oglądałam trochę filmików ale na Panią Gadżet nie trafiłam.. zaraz poszukam.. PS. Mam dolinkę... mój M pojechał dziś rano do Holandii tam pracuje i zobaczę go dopiero za 5 tyg. :( Chyba nawet nie przekroczył granicy a ja już za nim tesknię.. był teraz dłużęj przerwa świąteczna itd. aaaach... jeszcze trochę musimy wytrzymać.. zajmuje się tam stolarką na luksusowych jachtach.. takie cudeńka tworzy.. jak się rozjaśni to zrobię fotkę szafy którą wykonał dla naszego Bebe :) właśnie w zjazdach robi mebelki :)

{)i(} Majóweczki 2013 {)i(}

04/01/13 14:46:33

olelech he he he ... :D ja to wiem ale nie mam pomysłu na rozwiązanie.. Kiedyś mi powiedział, że dla niego to nie ma znaczenia że to lekarz dla niego to meżczyzna, że to jak zdrada ..... wiem to dziwne ale muszę jakoś go podejść.. będzie terapia.. reset mu zrobie he he he :D Tak tylko sobie gada bo jest zazdrosny ale przecież jak facet będzie odbierał poród to nie mam na to wpływu... wie przecież o tym doskonale.. ale swoje madrości musi zaakcentować.. poradzimy sobie.. zazdrośnik jest i tyle. viki81 ja postawiłabym na dobrego specjaliste gdybym była w Twojej sytuacji.. akurat u mnie mój jest i dobry i pracuje w szpitalu wiec nie mam z tym problemu. Jak lekarz prowadzący ma zbyt formalne czy też obojętne podejście to nie za różowo. To moje pierwsze Bebe wiec rozważam i zastanawiam się jak będzie najlepiej. Na pewno przy drugim dziecku sama będe się z siebie śmiała.

{)i(} Majóweczki 2013 {)i(}

04/01/13 12:23:57

Dziękuję za Wasze odpowiedzi :) Bardzo cenię sobie doświadczenie. Ja osobiście mam bardzo pozytywne nastawienie do karmienia piersią ale czas pokaże jak sie zgramy z Maleństwem. Mam teraz pewien dylemat... Mianowicie w przyszły wtorek jade po raz ostatni na wizytę do Poznania.. będzie to połówkowe. Przenoszę się już gdzieś bliżej bo bez sensu jest comiesięczna wycieczka 250 km w jedną stronę. Moja Kuzynka radzi żebym rodziła w Szczecinku i od razu wybrała Lekarza do którego ona chodziła. Sprawdzony i kompetentny. Prowadził jej ciążę i przyjmował poród. Czuła się bezpiecznie przy porodzie bo była jego pacjętką. Zupełnie inne podejście itd. Wszystko ładnie pięknie tylko że to mężczyzna. Ja nie mam oporów ale mój M sobie nie wyobraża żeby moim Ginekologiem był mężczyzna... dolina.. nie wiem jak rozwikłać ten problem. Jak mu to wytłumaczyć? Fakt faktem do tej pory chodziłam do kobiet ale to nie jest dla mnie jaieś znaczące.