Syrop Supremin w ciąży?

03/11/12 16:19:56

czytałam o działaniu Butamiratu i owszem jest informacja odnośnie stosowania w ciąży ale tylko taka: Lek nie powinien być stosowany u kobiet w I trymestrze ciąży. Ze względu na mogące wystąpić działania niepożądane, należy zachować ostrożność przy prowadzeniu pojazdów i obsłudze maszyn. I to wszystko na ten temat co znalazłam. Wydaje mi się, że jeżeli jest konieczność podania leku to lekarz to zrobi. Bo zapalenie oskrzeli czy płuc mogłoby zakończyć się znacznie poważniejszym leczeniem niż tylko syropkiem. Ja syropu nie wzięłam, jeżeli będzie mnie nadal męczyć to wezmę wtedy.

Witam serdecznie :)

03/11/12 16:12:12

Witaj... spokojnej ciąży :)

Bunt, jedno,dwu,trzy,czterolatka!!-Jak długo??

03/11/12 16:11:04

U mnie bunt trwa od urodzenia po dziś dzien jak u jednego tak i u drugiego...każde jest uparte, zawsze musi postawić na swoim...co tu dużo mówić. Oby to jednak minęło bo nie wiem jak wytrzymam ze zbuntowanymi nastolatkami :lol: marysia87 u mnie mówienie po cichu i proszenie jest kompletnie lekceważone, nawet mam wrażenie, że tego moje dzieci nie słyszą. Pomaga tylko podniesiony głos lub krzyk. Niestety inaczej nie ma żadnych efektów.

W którym tygodniu poznałyście płeć dziecka?

03/11/12 16:07:39

A mój lekarz powiedział, ze nie mówi płci w tak wczesnej ciąży jak 14tc i nie było dyskusji. W dwóch poprzednich powiedział około 20tc. Zatem muszę czekać :roll:

Syrop Supremin w ciąży?

03/11/12 16:05:54

Tak, dostałam go od swojego lekarza. Kaszel jest suchy i bardzo meczący najgorzej jest nocami. Treść ulotki jest mi znana bo takową posiadam. Pytałam czy może któraś mamusia przyjmowała...