*Mamuśki 2013

19/10/13 21:45:08

A co to są makowieczki? Nie wiem, nie widziałam więc nie trafiłas. Co do brania na klate to zdziwiłabyś się jak dużo biorę.. Ale nie będę się licytować. Dobrze że wy uważacie się za idealne matki, że ze wszystkim idealnie dajecie sobie radę. Podziwiać tylko! . Co do tej trzy letniej.. Zajmowałam się z swoim życiu wieloma dziećmi i wiem że dziecko w każdym wieku można nauczyć wielu rzeczy. Rozsądku też.. Tymbardziej że młoda ma młodsza siostrę więc raczej powinna być świadoma że wśród leżących dzieci nie biega się bo można im zrobić krzywdę.

*Mamuśki 2013

19/10/13 14:25:42

de la hoya to nie czytaj, skoro Ci przeszkadza. Inni czytają i mówią, że fajny styl. Także są gusta i guściki. U nas raz lepiej, raz gorzej. A ja mam dylematy karmieniowo-piersiowe i łeb już mi od tego pęka. Pogoda jesienna i byłoby ładnie, gdyby nie wiatr. Synek znów ma niechęć do wózka i jęczy w nim. Sandruus a gdzie to zgłoszenie wyslałaś? :) Ja myślałam nad kojcem, ale Młody by nie usiedział w nim. Pękł by chyba w szwach :P Uciekam konczyc obiadek, zaraz mąż z pracy wróci. Miłego dnia!

*Mamuśki 2013

17/10/13 17:33:37

cześć dziewczyny. Przepraszam że malo się udzielam, ale mam totalny kryzys i jestem wykonczona.. Mały mi sie budzi w nocy co 3h, w dzien sypia dwa razy po 30 minut.. Postanowiłam że odstawiam go od piersi, bo od stycznia do pracy, to padne na ryj.. także czeka mnie jeszcze wieksza katorga.. Pozdrawiam Was!

*Mamuśki 2013

11/10/13 18:07:12

Lilla84 Dzieki :) Tak, synek zdecydowanie lepiej. Dziś fajna sytuacja była, później jak Go położę to napiszę :)

*Mamuśki 2013

09/10/13 20:45:10

Hejka! Dziekujemy - Bartuś czuje się już lepiej. Troszkie kiepsko w nocy sypia, dodatkowo o 3.00 mamy pobudkę przymusową na antybiotyk, ale liczę, że od weekendu już będzie koniec. Jutro zadzwonie i zarejestruje nas na kontrolę. Byliśmy dziś na Warsztatach "Mamo to ja". jakbyście chciały poczytać relację, to zapraszam na swój blog : http://matka-patrzy-matka-pisze.blogspot.com Pozatym synuś pełza - przesuwa się na żołnierza, zostawiając jedną rączkę pod ciałkiem, ale już jakiś patent ma, więc pewnie teraz już z górki :) W ciągu trzech dni nauczył się "babababa" , "tatatata", pełzać i robic jezykiem konika :) Sandruus taki maluch a już daję w kość? Trzymam kciuki za kolejny cykl :) Cupcake88 współczuję zwolnienia męża :cmo: monisiasl jakie Maleństwooooooooo ! piękna :) Zawsze jak patrzę na takie kruszyny zastanawiam się kiedy Bartek mi tak wyrósł :) Dobrej nocki!