*******LISTOPADÓWECZKI 2013*******

16/04/13 22:02:05

Ven-a strasznie przepraszam. Poprawie. Kokomona tabelka to nic. A ślub.... Ech jakoś wszystko pod górkę. Jutro jedziemy do polski a jak na złość kilka dni temu zepsulo się nam auto.... Wszystkie prawie oszczędności poszły na naprawdę bo mamy takiego "fajnego" mechanika ze wymienił te zepsute części i te które były w miarę ok też wymienił bo uznał ze trzeba... I poplynelismy finansowo.... Do tego mieliśmy jechać na dni skupienia i mój m miał zrobić weekendowe kursy przedmalzenskie ( bo ja kursy już mam) ale okazało się ze nie wpisano nas na listę mimo ze termin zrobilam już dawno. I teraz nie wiem jak to zrobimy jak do ślubu zostało nie całe 3 tygodnie i nigdzie nie ma wolnych miejsc.. Do tego w moim regionie kosztuje to między 120 a 160 zl od osoby. Tyle kasy za 2 dni słuchania rzeczy które i tak każdy dorosły człowiek wie. Jestem delikatnie mówiąc zmartwiona. I do tego strasznie boli mnie głową dziś. Nie wytrzymam chyba. Nie pomaga lezenie ani spacer na świeżym powietrzu. Chyba jeszcze nigdy mnie tak nie bolała głowa jak dziś. Wnioskujac z tego jak robi się duszno chyba będzie burza i z tak ten ból. Ogromny :cry:

*******LISTOPADÓWECZKI 2013*******

16/04/13 19:04:13

Hej Kochane. Ja tylko na sekundkę, Uzupełniłam tabelkę ale jestem tylko człowiekiem i mam ostatnio sporo na głowie więc jeśli jest jakiś bład w danych lub kogoś pominęłam to piszcie. :)

*******LISTOPADÓWECZKI 2013*******

14/04/13 21:47:29

Monia dziękuję za dane. Jak sie dorwe do kompa to uzupełnie tabele. powiedz mi jeszcze czy chcesz poznać.płeć wcześniej czy ma to być niespodzianka do samego porodu.

*******LISTOPADÓWECZKI 2013*******

14/04/13 18:14:24

Monia pod moim postem jest online, profil i PW Dajesz pw i już. A jeśli nie masz opcji PW to wejdz na mój profil i tam masz pw pod moim awatarem. Jutro rano wrzuce poprawiona i uzupełniona tabelke. Bo dziś mój m okupuje kompa i pisze z telefonu. Ale dzis u mnie piękna pogoda. Prawie jak lato. Cały dzień 25stopni i bezchmurne niebo i nawet teraz ciepło jest bo 22 stopnie a już po 18. Na noc zapowiadają anomalie i podobno temperatura ma spaść do 2 stopni na plusie. Dość dziwny taki duży spadek temp.

*******LISTOPADÓWECZKI 2013*******

13/04/13 21:15:48

Ven-a niestety mój m pracuje dużo w tygodniu i w soboty też. Więc w sumie tylko niedzielę mamy dla siebie i to nie zawsze bo on odsypia ciężki tydzień i później jak za dużo pospi to i tak nic mu się nie chce. A imbir właśnie sobie kupiłam. Jutro rano zacznę kurację. Dajesz dwa plasterki na ile wody? Pijesz to na raz czy powoli? Mamamyszka pewnie masz racje że dam radę. Pewnie każda mama przy swoim pierwszym dziecku się martwi że nie da rady... Szkoda tylko że zachcialo mi się mieszkać za granicą i na rady i pomoc mamy czy teściowej nie mam co liczyć. Oj dla mnie grzanki z serem są wykluczone. Po roztopionym serze od razu mam wizyty głową w muszli. Ser wylatuje ze mnie najszybciej że wszystkich potraw :roll: