GDAŃSZCZANKI Z BRZUSZKAMI I DZIECIACZKAMI - ŁĄCZMY SIĘ!!!

23/10/12 21:20:05

ja miałam miejsce, miałam przewijak i przewijałam na łóżku ;) Dopiero jak Maja miała prawie rok, to mi się przydał. " Maja, co to jest? Króóóóóóóóliiiiiik? " ;) Trzeba było ją czymś zająć, wciągając rajstopki, a że przewijak na wielkiego królika na środku, to przydał się choć w tym celu ;p Maja prawie chodzi. Prawie. Ale idąc po domu z nią za rękę, wszyscy w domu słyszą: " Idę ! Idę ! Idę!" ; ) Ona uważa, że idzie ;p Gorzej, że nie chce sama iść, tylko za rękę, czy trzymając się czyjejś koszuli. Ale jak w niedzielę rano tv ogląda w kojcu, to zaobserwowałam, że stałą ponad 90 minut. Bez trzymania się ręką, bez podpierania, bez siadania w trakcie. Półtora godziny stała bez ruchy i patrzała w to, co na mini mini nazywają bajkami ;) Ktoś ogląda mini mini? Macie coś do powiedzenia na temat ich bajek czy też programów? I tego, że zaczynają się o 6:00 a kończą o 21:00 ? ; )

GDAŃSZCZANKI Z BRZUSZKAMI I DZIECIACZKAMI - ŁĄCZMY SIĘ!!!

17/10/12 22:01:07

http://tablica.pl/oferta/tanio-i-solidn ... 1HcTJ.html No. A u mnie nowy pomysł, jak zarobić :) Jakby ktoś z waszych znajomych był zainteresowany, to będę wdzięczna za pomoc w rozreklamowaniu :) Maja nadal zbyt ostrożna w chodzeniu. I mama nadal nie chce mówić :(

GDAŃSZCZANKI Z BRZUSZKAMI I DZIECIACZKAMI - ŁĄCZMY SIĘ!!!

12/10/12 20:32:07

ojojoj :( moja też mało co w sweterkach chodziła. 1-2 wystarczą chyba. na te naprawdę chłodne dni, jakby w domu było chłodniej. Maja ma 5 ząbków, umie sama zjeść jabłko :) Całe ; ) nie kawałek. wie już jak z nich się korzysta. nadal boi się chodzić, bez asekuracji chociaż jedną ręką. ale chyba już niedługo. umie kotka pogłaskać :) kotek nie zawsze zadowolony, ale radzą sobie :) my szykujemy się powoli finansowo na zimę. kozaki 200 zł około. kur... później kurtka szaliczek czapeczka i pół wypłaty znów zniknie. u was też tak szybko pieniądze znikają przy wydatkach na dzieci? jakieś sposoby oszczędzania?

GDAŃSZCZANKI Z BRZUSZKAMI I DZIECIACZKAMI - ŁĄCZMY SIĘ!!!

05/10/12 21:03:47

Dziękujemy w imieniu Mai :) Dostała taką fajną różową (żarówiastą) spódniczkę z tiulu albo tafty, nie wiem co to. Ale do tego rajstopy i body i jest najładniejsza królewna w mieście ;) Dziewczynki są faaaaaajne :) Chłopcy też, ale oni wolą tatusiów i wiertarki, a dziewczynki można przebierać ;) Maja polubiła spineczki, cieszy się i czuje się ładna, jak jej jakąś śliczną spineczkę wepnę :)

GDAŃSZCZANKI Z BRZUSZKAMI I DZIECIACZKAMI - ŁĄCZMY SIĘ!!!

03/10/12 19:10:04

Mieliśmy mieliśmy. Dwa dni gotowania: ja, mama, teściowa plus szwagierka. No i oczywiście - moja córcia, niezwykle pomocna w znajdywaniu dla nas nowych zajęć ;) Maja już prawie chodzi, ale jest zbyt ostrożna. Jak nie wie, że patrzymy - ogląda bajkę np, to się czasem zapomni, stanie i stoi w miejscu nawet do pięciu minut. Ale gdy ją zawołamy, aby przyszła, szuka krzesła, ściany lub innego obiektu nie ruchomego, by się podeprzeć i podejść :) Boi się upadku i bólu tyłeczka No i mamy kotka, małej nic nie jest :) Po dwóch tygodniach prawie już wie, że nie wolno go tak mocno ściskać. Za to kotek już wie, że jak Maja się cieszy na jego widok, należy szybciutko uciekać :) Znacie jakieś fajne miejsca by wyjechać gdzieś we dwoje na weekend? Chcemy się wybrać w następny, od piątku do niedzieli. Ale nie wiemy zbytnio gdzie. Jak nic fajnego nie znajdę, to pojedziemy do warszawy ;) Blue city, Arkadia - coś tam znajdę dla siebie ;p