imię: Luna

11/07/12 11:34:49

dzięki ewcia, myślę tak samo jak Ty :)

Czy mogę zrobić już jutro test ciążowy?

09/07/12 20:36:05

[quote="natarka87":33bva6fl][quote="justangel":33bva6fl]no i pospieszyłam się, zrobiłam test już dziś rano, wyszedł negatywny. dziwne, bo wczoraj byłam juz prawie pewna że jestem w ciązy - mdliło mnie caaały dzień, odczuwałam podbrzusze. teraz też czuje podbrzusze i jest mi tak słąbo dziwnie, dodam że nigdy tak nie miałam - nawet w słoneczne, upalne dni. no ale skoro test pokazał że nie jestem, to nie wiem co mi jest..
Jeśli byłabyś w ciąży to na takie objawy mimo wszystko za wcześnie jeszcze.
akurat czytałam o dziewczynach które miały w 4tc takie objawy i faktycznie były w ciąży, a ja na prawdę źle się czuję.. ale może to przed okresem tak mi słabo i brzuch boli.

Czy mogę zrobić już jutro test ciążowy?

09/07/12 09:47:16

no i pospieszyłam się, zrobiłam test już dziś rano, wyszedł negatywny. dziwne, bo wczoraj byłam juz prawie pewna że jestem w ciązy - mdliło mnie caaały dzień, odczuwałam podbrzusze. teraz też czuje podbrzusze i jest mi tak słąbo dziwnie, dodam że nigdy tak nie miałam - nawet w słoneczne, upalne dni. no ale skoro test pokazał że nie jestem, to nie wiem co mi jest..

Czy mogę zrobić już jutro test ciążowy?

06/07/12 09:56:43

raczej na pewno miałam dni płodne, może nie stricte owulację. przynajmniej tak mi pokazują wszystkie kalkulatory w internecie.. pierwszy dzień ostatniego okresu to 12 czerwca, stosunek w nocy z 23/24 czerwca. Problem w tym, że nie wiem jak długi mam teraz cykl więc datę przyszłego okresu moge podawać tylko w przybliżeniu..

Czy mogę zrobić już jutro test ciążowy?

05/07/12 21:17:47

no właśnie niestety nie wiem :( przez 3 lata brałam tabletki antykoncepcyjne, teraz jestem w drugim cyklu po odstawieniu i szczeże mówiąc w pierwszym po odstawieniu nie liczyłam chyba poczekam chociaż do poniedziałku, ale normalnie wytrzymac nie moge ;p