Szpital w Dąbrowie Tarnowskiej

25/06/12 14:49:32

Dziewczyny przetestowałam właśnie tamtą porodówkę! Powiem tak. Wszystko w porządku. Bardzo miły i wykwalifikowany personel. Nie zawsze tak jest i wiem o tym. Zarówno lekarze jak i położne i inni pracownicy z którymi miałam styczność wykazali się bardzo dużym profesjonalizmem! Opieka świetna. Luźna atmosfera. Nie było wrogości. Mam doświadczenia z porodu w innym szpitalu i wiem że jakby co to tuta wróciłabym na pewno! Polecam ! Cath nie wiem czy trafiłam akurat na Twoje znajome czy ciotkę . Ale panie które mi towarzyszyły podczas porodu były bardzo miłe i sympatyczne. Takie swojskie babki :wink:

***Czerwcóweczki 2012***

25/06/12 14:37:20

Jestem i ja rozpakowana :lol: Marcel urodził się 19 czerwca o 0:30 4250 i 56 cm długości. Kawał chłopa mi się trafiło 8)

Kolczyk w pępku a ciąża

17/06/12 16:53:14

JA wyjęłam kolczyk już nie pamiętam w którym miesiącu. Zaczął mi przeszkadzać . Myślę , ze po porodzie założę go bez problemu . Co do silikonowych kolczyków to owszem można... Ale mi na przykład zawadzał ten normalny o bluzkę i brzydko odstawał... Myślę , że z silikonowym było by podobnie... Więc nie kupiłam..

- - - - C Y C U S I O W E - - - - M A M U S I E - - - -

17/06/12 16:48:51


Sylla takie to już niestety jest niewdzięczne z tym oczekiwaniem na poród. no i w ogóle to trzymam mocno kciuki za łatwe i szybkie rozpakowanie!! Synuś, czy córcia będzie????
Oj niewdzięczne niewdzięczne to czekanie :roll: No bo ja jeszcze nie rozpakowana. Dzisiaj zaczęło mnie coś pobolewać w podbrzuszu... Ale to chyba jeszcze nie to :roll: Może jutro coś się wydarzy.... Ma być chłopczyk. Mam nadzieję , że wszystko będzie dobrze. Ależ się niecierpliwie :roll:

Szpital w Dąbrowie Tarnowskiej

17/06/12 16:46:04

Może z czasem znajdzie się ktoś kto ma coś do powiedzenia na tmat tego oddziału... Ja jeszcze nie wiem nic. Nadal czekam. Byłam kilka razy tam na ktg. Atmosfera wygląda całkiem przyjaźnie... No zobaczymy jutro. Idę wreszcie na oddział... :roll: