Dzień Dziecka Utraconego - 15 października

18/03/13 19:56:23

Dla Alusi [*][*][*]

*: SIERPNIÓWECZKI 2013 :*

18/03/13 17:30:32

Witajcie! Tyle chciałam napisać, nadrobić, ale przeczytałam o pauliss8 i nie umiem się pozbierać.. popłakałam się ... pauliss8 jest mi niezmiernie przykro...Dla Alusi.... [*][*][*] Bądź dzielna...Ty i Twój mąż... Bardzo mocno Was przytulam. :(

*: SIERPNIÓWECZKI 2013 :*

11/03/13 14:37:04

Adus, kwasiapa Gratuluję serdecznie synka!!! :D samusiek1 spookojnie jeszcze troszkę i nadrobimy.... 8) jeszcze moja córa, Twoja, Uli... i kto tam jeszcze z nadzieją czeka na dziewczynkę ?:) Ja dopiero się dowiem za 4 tyg ;/ Czapeczke zakładałam głównie po kąpaniu ale nie długo niedrapki , przydały się bo tak jak u samusiek mój mały miał długasne pazurki i też nie zalecano obcinania od razu. Ba! mój mały urodził się już podrapany, z wbitymi dwoma pazurkami w czoło! miał dwie ranki na czole zaraz po urodzeniu :D karmiłam w nocy ... ale ciężko było gdyż mały spał od 21 do 7-8 rano :shock: w szpitalu panie na siłe go kazały budzić mimo ze wage miał w normie. Powiedziałam ze się nie da to mi go wzieły na wprowadzenie leków przez sonde i powiedziały ze przy tym na bank się obudzi to nakarmię. po 15 minutach wróciły i powiedziały że już wierzą że to śpioch i on tylko chrząknął mimo ze miał w gardełku sonde. Wiec mam odpuscic;) Malgora ooo tak krzesełko to jest coś niezastąpionego. wczesniej nakarmic malca na łóżku to był koszmar on sie gibał buzie wycierał w łóżko, nie raz miskę stracił mi z rąk i wtedy po pierwszych obiadkach postanowiłam zakupić krzesełko. Mieliśmy z chicco chyba ale niestety pozyczyłam siostrze i już nie wrócił do mnie, bo sprzedała... Wiec teraz będę musiała dokonać zakupu.Ale to juz wiadomo na spokojnie jak małe podrośnie. Co do butelek to polecam avent i tt a nuka miałam i mi osobiście nie podeszły, żle sie je myło, były jakościowo dużo gorsze niż np avent. kizia samusiek ma racje ja też 5 miesiecy i Kubę karmiłam w krzesełku. Nawet własnei do takiego malucha bardziej potzrebne bo dziecko roczne siedzi już fajnie stabilnie a taki malec się gibie na boki np na łóżku. Chyba że będziesz karmić w leżaczku na poczatek ? A no i co do smoczków to tak faktycznie jest na rynku sa silikonowe płaskie, baloniki, lateksowe i nie wiadomo czy to w co się zaopatrzysz podejdzie malcowi. Mój maly balonika odrazu wyrzucił i cyckał płaski a do butli tyylko silikonowe!

*: SIERPNIÓWECZKI 2013 :*

11/03/13 12:40:56

malgora kiedy ja chodziłam w ciązy tj w 2006 r to dada były grube , wałkowały się i robiła sie klucha taka po których młody dostawał odparzen.z resztą jego pupa tolerowała tylko Pampersa. Teraz kupiliśmy z mężem Dady w biedronie newborn i byłam w szoku bo są cieniuteńkie ! bardzo zbliżone do pampersów. za paczkę dałam chyba 14 zł! i o ile nie będzie przeciwwskazań to przy nich zostaniemy.

*: SIERPNIÓWECZKI 2013 :*

11/03/13 11:49:08


Juz nie będę się wtrącać bo wiem ze się takich nie swoich "nie lubi"
Asiek co tez piszesz ! :) Ja nie zauważyłam żebyśmy kogoś nie lubiły;) Jesteśmy otwarte i komunikatywne. A każda rada szczególnie doświadczonej mamy na pewno się przyda. :) Także zaglądaj radź i nie śmiej myśleć, że nam to przeszkadza :) Miss Oj ! dobrze że z Wami wszytsko ok! Oby brzusio sie uspokoił. Choć i tak kontrola nie zaszkodzi.... Ja z racji roztrzepania ciążowego nie jeżdżę autem. Ja w domu przy obiedzie skupić się nie mogę ( gdzie przed ciąża gotowałam intuicyjnie! na zamówienia duze zamówienia sama to teraz potrafię zepsuć zwykły sos! ) a co dopiero na ulicy. Wole nie ryzykować. sydgoska fantastycznie że małe już takie ruchliwe ! U nas też żywiołowo, czekam już na kopy w nereczkę, żeberko ;D bo jak na razie małe tańczy najczęściej po pęcherzu :D malgora83 i ja sie pod tym podpisuje, rumianek u nas nigdy za dużo nie dawał co jedynie krostki ( uczulenie) Kubuś miał po porodzie zapalenie właśnie na lewym oczku i ropka mu baardzo leciała i u nas najlepiej sprawdziła się sól fizjologiczna do przemywania. Cup Jestem z Tobą :-{: Trzymaj się dzielnie kochanie!